Місто запрошує інвесторів

Чи можна поставити знак рівності між числами 2:24. Звичайно, за – заперечать пересічні громадяни, підтвердить сказані слова вчений математик. І їх думки матимуть право на існування цієї незаперечної істини, яку знає навіть і першокласник. А чи можливо поставити знак рівності між такими термінами як «два тижні» і «два роки». Та це вже звучить як повне безглуздя! А ось я спробую довести зовсім протилежне.

Два роки тому Заліщицька міська рада з ініціативи громадської організації Чорнобильців прийняла рішення про встановлення в місті памятного знаку загиблим, ліквідаторам і потерпілим внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС. Рішення реалізовувалося в житті протягом 2-х років. Але далі написаного на аркуші паперу нічого не було зроблено.

І тільки з приходом на пост, з вибором нового міського голови В. С. Беневята справа зрушилася з мертвої точки. Всього два тижні вистачило новій владі, щоби встановити памятний хрест та закласти камінь з меморіальною табличкою, де в майбутньому буде встановлено памятник жертвам Чорнобильської трагедії.

В День Чорнобильської трагедії, двадцятиріччя з часу, коли чорне крило четвертого реактора розійшлося Україною, Білоруссю, Росією та навколишніми державами Європи, 26 квітня 2006 року священнослужителі УАП та УГК церков міста освятили християнський символ, меморіальну табличку. Спогадами про пережите поділилися на траурній церемонії безпосередні учасники ліквідації аварії. Про уроки, які зробили для себе і свого народу, говорили представники міської та районної влади.

Заліщики живуть, Заліщики відроджуються, Заліщики загоюють рани Чорнобильської трагедії. Теперішня влада активно взялася за відновлення колишньої слави перлини Наддністров ' я. Міська рада запрошує спонсорів, чекає меценатів для вкладення коштів в розвиток туристичної галузі краю. Тільки спільними зусиллями можна відродити колишню славу, принести користь рідній Україні, її народові.


Богдан Папушко.

Новини Заліщик в Інтернеті

Пошук

Система Orphus