Співпраця заради блага людей міста

Виконуючи свою передвиборну програму, Заліщицький міський голова В. С.Бенев'ят створив міський дорадчий орган для забезпечення зворотнього звязку між громадою міста та міською владою, де колективно обговорюються і вирішуються болючі питання міського життя.

З цієї нагоди в міській раді відбулася зустріч міського голови В. С. Бенев'ята, секретаря міської ради С. Б. Миронюка з керівниками підприємств, організацій і установ міста усіх форм власності за участю членів виконавчого комітету міської ради, на якій обгогворено довготривалу програму розвитку міста, розробку генерального плану його забудови.

Міський голова Володимир Бенев'ят інформував учасників зустрічі про проведення повної ревізії та інвентаризації наявного комунального майна міста, земельних ресурсів та об'єктів нерухомості різних форм власності на території міста, перевірки відповідності ціни до рівня і якості послуг, що надаються жителям міста відповідною комунальною службою ЖКП та товариства «Олімп». У своєму виступі Володимир Станіславович не залишив поза увагою також питання наведення благоустрою закріплених територій та підтримання їх в належному вигляді постійно, а ще вів мову про надання посильної допомоги для облаштування стадіону «Дністер» в м. Заліщики, який в червні 2006 року прийматиме учасників облластних сільських спортивних ігор.

Цікавими пропозиціями щодо покращення вигляду міста поділились на зустрічі з депутатом областної ради, директор спеціалізованої школи інтернату С. Б. Миронюк, директор школи ім. О. Маковея – О. І. Винницький, підприємці Ю. Ф. Лопавчук, В. Д. Андрусик, начальник залізнодорожної станції «Заліщики» Т. Ф. Ковальчук, начальник автобусної станції «Заліщики» І. В. Запоточний, начальник тепломережі В. П. Кулешко.

На питаннях ведення земляних робіт на території міста, будівництва, відповідальність за порушення земельного законодавства, а саме – ведення робіт без узгодження і дозволів відповідних служб, зупинились у своїх виступах представник Чортківської кабельної дільниці О. Б. Стадничук та інспектор відділу містобудування, архітектури та індустрій будівельних матеріалів В. М. Галайдіда.

Підводчи підсумки зустрічі міський голова В. С. Бенев'ят звернув увагу на можливість і доцільність залучення інвестицій для врятування унікальної природи Дністровського каньйону в межах Заліщиків, створення умов для розвитку туризму, відновлення роботи міських пляжів з усіма зручностями та інфраструктурою.

Б.Папушко

 

Новини Заліщик в Інтернеті

Пошук

Система Orphus