Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Допоможемо нашому Парку!!!!!!!!!!!!

Дякуємо за підтримку. Голосування закінчено. Набрали 38 голосів. 

ludik-85 написала:
Теперішній стан нижнього парку в Заліщиках для мене є болючою темою. Думаю, немає смислу розповідати в якому стані зараз перебуває одна з найкращих історичних пам*яток ...

Пропоную використати передвиборну агітацію на коисть нашого міста.

Особисто я вже написала звернення-заяву з проханням звернути увагу на це питання. Вважаю першочерговою проблемою є відбудова муру з боку річки, який через пророзше коріння дерев через декілька років зовсім зруйнується.

Звернення надіслала не лише відповідним партійцям, а і Президенту, Уповноваженому ВР з прав людини...Можливо, чим більше буде таких звернень, тим більшою буде ймовірність позитивного вирішення даної проблеми.

Joseph007 написав:
Запитав я в Андрійовича за наші проблеми з парком

http://president.pravda.com.ua/history-culture/47712e0bb4144/

Давайте підтримаємо всі!

А ще хто має знайомих яких могли б підтримати - киньте їм ссилку.

Нам можливо нічого з того голосування і не вийде, Ющенко може і не бачитиме того - але принаймні цікаво скільки Заліщані і просто людей підтримає наше звернення.

Ще якщо можна питання до Сашка - то було б цікаво посилання поставити десь на першій сторінці сайту, може новину нагальну додати на цих 2 дні для всіх хто заходить - щоб відвідувачі могли бачити і заходити в цю тему з першої сторінки та підтримувати питання.

Прошу підтримати цю проблему. Проголосуйте в підтримку нашого парку!  Адмін.

Пошук

Система Orphus