Не спалюйте сухої трави!

Пожежі весь час були і залишаються до цих пір страшним лихом, яке забирає і знищує все на своєму шляху. Радує те, що пожежно-рятувальні підрозділи постійно на своєму місці і вправно справляються зі своїми обов’язками.

Але не можна закривати очі на той факт, що не завжди пожежний автомобіль здатний добратися вчасно до місця виклику, щоб надати допомогу. На перешкоді цьому стоїть досить багато факторів, серед яких одним з найважливіших – відстань. І зараз завдання гасіння пожеж в сільській місцевості, по великому рахунку, лягло на плечі пожежно-рятувальних підрозділів районних центрів області, які, долаючи 40-50 кілометрів, щоб добратися до місця події, втрачають дорогоцінний час.

З наступанням весняної пори з’явилася нова проблема – залишки минулорічної трави на пасовищах, пагорбах чи інших місцях, які люди спалюють намагаються таким чином очистити ту чи іншу територію. Дані дії несуть в собі велику загрозу, оскільки зупинити таку пожежу самотужки неможливо, а розповсюджується вона дуже швидкими темпами, а якщо ще є і вітер, то він прискорює розповсюдження даній пожежі вдвічі швидше.

Шкода, яка завдається такими пожежами може бути дуже масштабною. Так, в результаті можуть постраждати лісові насадження або Ваші приватні оселі.

Тому Заліщицький районний відділ Управління Держтехногенбезпеки у Тернопільській області попереджає Вас не вдаватися до чистки територій даним методом і не вдаватися до дій, які б спричинили виникнення даних пожеж.

Шановні громадяни, будьте пильними та обережними. Адже попередити нещастя завжди легше ніж справитися з ним, коли воно вже наступило.

Новини Заліщик в Інтернеті

Пошук

Система Orphus