Об'єднаймось навколо коляди

Різдво – одне з найвеличніших християнських свят, котре кожного із нас надихає на добрі вчинки, зігріває наші серця любов’ю і вірою у щасливе майбутнє.

У ці дні стало доброю традицією допомагати один одному, підтримувати матеріально і духовно своїх ближніх, нести до них слово єднання і любові. Адже саме в ці дні сам Христос дав нам силу розуму, яка дає можливість по-особливому оцінити свої вчинки та задуматися над змістом життя. Це надзвичайно важливо сьогодні, коли світ переживає різноманітні природні та політичні катаклізми. Саме віра у Господа нашого Ісуса Христа допомагає нам пережити ці виклики сучасності, назавжди відкинути внутрішні суперечки і міжконфесійне непорозуміння, які виникали раніше, а інколи мають місце і тепер між релігійними громадами православних та греко-католиків, що загалом негативно впливає на суспільно-політичну ситуацію в даному населеному пункті, храмі, між віруючими. Водночас, слід зазначити, що, як не дивно, але в більшості випадків саме керівники чи активісти релігійних громад для того, щоб розв’язати конфліктну ситуацію між прихожанами, навпаки займають не поступливі позиції щодо шляхів її врегулювання, що, в свою чергу, суперечить нормам християнської злагоди та порозуміння, чим власне дискредитують в суспільстві авторитет церкви.

Однак, велика любов, яка сходить у ці дні на весь християнський люд, єднає нас у вірі, своїх вчинках і помислах. Тож  відсвяткуймо Різдвяні свята у мирі і єднанні, подаймо один одному руку дружби і взаємодопомоги, єднаймось у великій християнській родині, де панує вічна любов і злагода. Нехай незгасима свіча, яку запалив у грудях кожного християнина сам Ісус, додає нам великих духовних сил і наснаги творити добро. Нехай свята коляда єднає наші серця, гуртує нас за святковим столом і дарує радість та Божу ласку.

Тарас Шиманський, 5 січня 2014 року

Новини Заліщик в Інтернеті

Пошук

Система Orphus