Просимо політиків очистити місто від своєї реклами

Шановні кандидати в народні депутати України від 167 виборчого округу та політичні сили, які приймали участь у нещодавніх виборах.

Вітаємо Вас із проведенням чесних та прозорих виборів, дякуємо за цікаву та відкриту виборчу кампанію.

Ми з розумінням ставимося до сучасних реалій, які є у нашій державі, тому методи ведення передвиборчої агітації, які були вами використані, хоч і викликали у нас дещо неприємні емоції, але ми їх сприймали, як єдині можливі в даній ситуації, що дозволяють донести ваші програми та лозунги до виборців.

Вибори закінчилися, життя триває. Вам, як і нам, надалі жити поруч, тому громадська організація “Півострів змін” (м. Заліщики) закликає усі суб’єкти (кандидати в народні депутати, районні/міські/сільські осередки політичних партій) в наших 3х районах на позачергових виборах до Верховної Ради України проявити усю свою любов та бажання до покращення життя людей, які ви декларували протягом останніх місяців у тому, щоб хоча б прибрати зі стовпів, дерев, парканів, будинків і т.д. свою агітацію!

Погодьтеся, набагато приємніше жити у чистому, як духовному так і фізичному середовищі!

Ми готові координувати вашу роботу, якщо ви проявити таку ініціативу. Ми обов’язково через 2 тижні проінформуємо людей про всіх хто пристав на дану пропозицію через усі доступні ЗМІ!

Ми чудово розуміємо, що дану роботу мають виконувати комунальні служби, але ж будьмо відверті і чесні ­ ви поширювали агітацію не завжди у відведених для цього місцях.

Слава Україні!
З глибокою повагою,
Гаврилюк Сергій
+38 096 610 06 51

Новини Заліщик в Інтернеті

Пошук

Система Orphus