Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Заліщики – відкрите і прозоре місто

Саме таким, за рейтингом єдиного веб-порталу використання публічних коштів «Є-data», місто було визнано з токи зору використання таких коштів перед своїми жителями.Фінансові експерти веб-порталу провели свої аналітичні дослідження і підсумовують: малі міста є найбільш фінансово-прозорими.  Рейтинг провели серед 447 міст України, а переможців визначали за трьома ключовими показниками: рівень реєстрації, приріст внесених документів, наповнення кабінетів. До списку таких невеликих міст крім Заліщиків зарахували Нетішин та Сколе.

У першості рейтингу – міста-переможці Нетішин (Хмельниччина ) із результатом 93,7%, Сколе (Львівщина) – 90,4% і наші Заліщики -90,1%. Приємно за активних земляків і за очільницю міста Аллу Квач, яка докладає чимало зусиль для розвитку міста, шукає шляхи поповнення бюджету і бере разом з громадою активну участь у різних проектах.

Керівники проекту Юрій Голубчик та Олександр Щелоков зауважують: рейтинг показав і довів, що саме маленькі міста найбільш компактні, мобільні і швидше реагують на запит та більш чітко і прозоро звітують перед своїми громадянами. Тому ці міста є найбільш інвестиційно привабливими.

Організатори також розповіли, що міські голови влаштували справжні змагання за першість у рейтингу. Тому боротьба була і справді серйозною.

Ірина Мадзій, TeNews

Читайте також

Пошук

Система Orphus