Виставка з нагоди 75-ліття районної газети заліщанщини

24 лютого 2015 року виповнюється 75 років з часу заснування заліщицької районки. Готуючись до цієї дати, редакція організувала на базі Заліщицької районної бібліотеки, зокрема у чита­льному залі, виставку, приурочену цій даті. Усі бажаючі можуть оз­найомитися з архівними книгами, починаючи з 1948-го до 2014 років. Мова йде про періоди, коли редакційні колективи очолювали такі редактори як: М.Остапець, А.Овчарук, П.Ковальчук, П.Мельник та О.Дяків.

Крім того, можна буде переглянути фотоальбоми, у яких демонструються архівні світлини, починаючи з 1947 року і до сьогодення та інші матеріали.

У 2013-2014 роках районна газета «Колос» стала об’є­ктом наукового дослідження, яке проводилось під керів­ництвом Н.М.Підгребі, вчи­теля-методиста української мови та літератури Заліщи­цької державної гімназії ім.братів Гнатюків, учени­цею Марією Шейко під час навчання у Малій академії наук України (відділення філософії та суспільство­знавства, секція журналіс­тики).

Теми науково-дослідни­цьких робіт, які будуть про­де­монстровані на згаданій виставці: «Становлення і розвиток місцевої журна­лістики на прикладі Заліщи­цької районної газети «Ко­лос» (2013 рік) та «Районний часопис «Колос», як дже­рело поширення місцевих новин у Заліщицькому районі Тернопільської області» (2014 рік).
З цікавістю відвідує виставку учнівська та студентська молодь та жителі міста Заліщики.

На світлинах Ігоря ІВАНСЬКОГО: на виставці до ювілейної дати у читальному залі районної бібліотеки учні Заліщицького вищого професійного училища знайомляться з архівними матеріалами про діяльність районного часопису. Розповідає директор ЦБС Ольга Тракало та працівники читального залу.

 

Читайте також

Новини Заліщик в Інтернеті

Пошук

Система Orphus