Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Заліщанщина представлена на інвестфорумі

29 травня у Тернополі відбувся ІІІ Міжнародний інвестфорум, основною метою якого було презентувати економічний потенціал Тернопільської області та підвищити рівень зацікавленості міжнародного бізнесу в його використанні, активізувати інвестиційну діяльність, сприяти налагодженню ділових контактів у сфері міжнародного економічного співробітництва і залученню інвестицій для соціально-економічного розвитку області. 

Цього разу форум відбувся на базі Тернопільського національного економічного університету. На нього прибули представники 13 країн, а бізнес-зібрання мало свої особливості: організатори, враховуючи досвід попередніх років, відійшли від традиційної форми - замість засідання секцій пропонували роботу корпораційних бірж. Така форма спілкування є позитивною. Ділові зустрічі не проходять під патронатом влади, а створюється середовище, де бізнесмени самі шукають контакти і спільні інтереси.

Активну участь у форумі взяв Заліщицький район, який представляла делегація у складі 7 чоловік, а очолив її в.о. голови райдержадміністрації Я.Навольський. Серед членів делегації були: перший заcтупник голови РДА Л.Золотий, головний лікар району Л.Синоверський, представники управлінь та відділів РДА О.Кидановський, І.Тимчук, У.Чекалюк, Г.Коцюба, І.Тарасович, Б.Кімащук, Т.Галюлько У форумі також взяли участь Представники органів місцевого самоврядування Заліщанщини В.Кулачковський, Я.Шимун, І.Безушко, І.Гуменюк, М.Желізняк. Бізнесові структури району представляли І.Навольський, С.Навольський, В.Андрусик, Л.Лаврухіна.

Економічний потенціал району було висвітлено на інформаційно-рекламному стенді та в каталогах інвестропозицій. Учасникам і гостям форуму пропонувалась співпраця у галузях промисловості, сільського господарства, освоєння мінерально-сировинної бази, туризму та рекреації.

Основною інвестпропозицією, представленою Заліщицьким районом, був проект забудови Червоногородського каньйону, який буде мати і естетичну привабливість, і функціональне призначення. Крім цього, на туристичній корпораційній біржі були представлені бізнес-ідеї будівництва санаторно-курортного оздоровчого комплексу в с.Іване-Золоте, турбази біля Касперівського водосховища, оздоровчого комплексу в районі с.Лисичники, відкриття туристичного водного маршруту по річці Серет.

Без створення туристичної інфраструктури ми не матимемо передумов для розвитку інших сфер економіки. Туристична галузь сприятиме розвитку інших сфер народно-господарського комплексу краю; харчової, переробної, будівельної, промисловості тощо.

Важливо, щоб інформація про інвестиційну привабливість нашого району отримала відгук не тільки на теренах України, а й далеко за її межами.

 

Уляна ЧЕКАЛЮК,
в.о. начальника управління
економіки та підприємництва
Газета "Колос"

Пошук

Система Orphus