Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Повінь: збитки від затоплення в Заліщицькому районі оцінено

За попередніми даними, завдані матеріальні збитки в районі внаслідок повені становлять 8 млн.100 тис.грн. У закладах соціальної сфери - 1 млн. 269 тис.грн., житловим і господарським, будівлям приватного сектору— 2 млн.56 тис. грн. Сільгоспвиробники та фермерські господарства, власники присадибних ділянок зазнали втрат на більше, ніж 1 млн. 110 тис.грн.

Сума збитків для проведення реконструкції мостів - 2 млн. 350 тис.грн., для віднов¬лення водопостачання потерпілих населених пунктів - 1 млн. 315 тис.

Загальна кількість потерпілих від повені житлових будинків, що потребують капремонту - 173, господарських - 484, постраждалих громадян 465, з них - 122 дітей. Пошкоджена площа посівів сільгоспкультур присадибних ділянок 138,5 га.

Від повені постраждали 4 об'єкти соцкультпобуту. Для відновлення об'єктів соціально-культурної сфери, виконання аварійно-відновлювальних робіт по дорогах районного та місцевого значення (сільської мережі) райдержадміністрацією укладено угоду з філією Заліщицький райавтодор та Заліщицьким ДЕД дочірнього підприємства «Тернопільський облавтодор» та виділені пально-мастильні матеріали з резервного фонду райбюджету на суму 20 тис. 174 грн.

Також надана значна матеріальна і фінансова підтримка приватними структурами району під час проведення евакуації потерпілого населення та необхідна допомога потерпілим селам району.

Через районне відділення "Ощадбанку" проведено виплату адресної грошової допомоги громадянам, житлові будинки яких зазнали пошкодження і потребують капремонту на суму 442 тис.500 грн.

Відновлювальні роботи по наслідках стихійного лиха тривають.

Іван ШКЛЯРУК,
начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій
Газета "Колос"

Пошук

Система Orphus