Товсте

Автостанція
Українська..............................3-51-87
"Агрополіс"', ТзОВ
Колійова, 20...........................3-55-78
"Агропромтехніка", ТзОВ
Наливайка, 35........................3-51-22
АЗС.........................................3-51-73
"Артеміда",
пп Демкович Р.Я.,
Товсте, Українська, 95...........3-58-00
Богородчани УМГ.................3-56-42
Будинок школяра
Шкільна, 2...............................3-51-44
Бурякопункт
загальний...............................3-58-80
загальний...............................3-53-51
"Вектор",
пп Юськів А.С., (дивись с.22)
Українська, 72........................3-51-24
Відділення зв'язку
Українська, 90........................3-51-50
Газо-розподільний пункт
Українська..............................3-56-38
"Гостинний двір"
Українська, 104А....................3-53-70
Державна автоінспекція, УМВС
Українська, 102
начальник...............................3-56-88
кваліфікаційна комісія...........3-51-04
Державно-комунальна аптека
Українська, 94........................3-51-31
Дитячий садок
Зелена, 1А.............................3-52-35
"Дніпропетровський втормет", ВАТ,
Колійова, 10...........................3-54-14
"Дружба", ТзОВ Наливайка, 33
голова.....................................3-51-12
диспетчер...............................3-52-89
"Дубномолоко", ВАТ
Грушевського, 44...................3-56-52
Експертно-
криміналістичний відділ
Українська, 104......................3-53-72
Залізнична станція Колійова, 22
начальник станції...................3-51-27
черговий.................................3-51-І7
"Заліщицький райавтодор"
Грушевського, 44
начальник...............................3-51-76
бухгалтерія.............................3-52-02
головний інженер...................3-53-56
диспетчер...............................3-51-07
Магазин РайСТ.....................3-51-29
Народна скриня, Товсте, Українська,
71А офіс.......................................3-52-93
мобільний..................(066) 269-24-67
"Ощадбанк", ВАТ
Українська, 82........................3-53-78
пп Ковальчук В.
Українська, 113А....................3-56-69
пп Ковальчук Я.
Українська, 58........................3-58-84
пп Лазорчин С,Й,
Українська, 62........................3-52-81
пп Макара М.Г.
Українська, 68........................3-51-75
пп Самборський В.І,
Українська, 74А.....................3-57-47
"Приватбанк", КБ Українська, 60
начальник..............................3-58-70
бухгалтерія............................ 3-51-19
Район електромереж
Бандери.................................3-51-55
"Ровекс", ТзОВ Українська, 104
директор................................3-53-58
торговий відділ......................3-53-57
"Самопоміч",
кредитна спілка,
Українська, 70Б.....................3-52-43
Селищна рада Українська, 84
голова....................................3-51-47
бухгалтерія, секретар...........3-52-48
Товстенський професійний
сільськогосподарський
ліцей,
Грушевського, 45!..................3-53-50
Школа
Шкільна, 2..............................3-53-31
 
 
Адам І.І, Дружби.............................3-58-46
Андрієвська Т.С, Шевченка ......3-58-55
Бабинець Л.Д., Хмельницького .3-58-68
Бабій В.П., Українська...................3-59-19
Бабінець В.В., Зелена.................3-54-58
Бабінець С.Т., Франка.................3-52-42
Бабяр Л.В., Садова.....................3-58-76
Баб'яр М.М., Чумацька.................3-52-60
Бадло В.К., Шевченка...................3-51-77
Бадло В.М., Шевченка..................3-54-16
Бадло Л.В., Українська .................3-51-99
Бадло Н.І, Українська...................3-55-61
Бадло С.І., Зелена..........................3-55-50
Бадло Ю.П., церковна.................3-54-67
Барилюк Е.Й., Грушевського ......3-52-74
Барицький В.Я., Шевченка.........3-54-37
Бачинська М.Г., Зелена..............3-53-03
Бегаан Г.І., Українки .....................3-52-67
Бегман Є.М, Чумацька................3-54-76
Белей Д.М., Боднарівка................3-58-22
Белюга В.С., Франка....................3-54-18
Бензар П.Л., Колійова..................3-52-49
Бензар П.Л., Українська...............3-55-70
Березовська Г.П., Шкільна ........3-52-92
Березовська К.Г., Боднарівка ...3-54-63
Березовська М А, Українська .3-56-39
Березовська О.М., Боднарівка .3-52-96
Березовський В.І., Наливайка .3-55-29
Березовський І.С., Шевченка ...3-51-63
Березовський Й.М., зелена......3-58-15
Березовський Л.Г., колійова ...3-51-02
Березовський М.В., Шевченка .3-59-62
Березовський М.М.,
Наливайка..................................3-52-93
Березовський С.М., Шевченка .3-56-80
Березовський Я.Д., Шевченка .3-56-87
Бернадзиківський І.В.,
Українська..................................3-55-65
Бесащук М.С., Українська...........3-53-40
Бикалюк В.М., Нова.....................3-58-73
Бикалюк Г.В., Польова ................3-57-93
Бицюк В.В., Робітнича..................3-57-40
Бицюк І.І., Українська.....................3-55-21
Бицюк С.Я., Українська ................3-59-63
Бичковсьий Р.С., Сорби.............3-54-86
Бичковська Г.П., Українська ......3-53-26
Бігусяк І.М., Зелена.......................3-57-04
Білавчук І.М., Козацька................3-58-54
Білавчук МІ, Нова.......................3-56-48
Білас Д.Й., Грушевського..............3-56-67
Білінська М.Ю., Колійова............3-55-56
Білінська С.М., Грушевського.....3-55-02
Більська К.Й., Грушевського.......3-54-51
Блащук М.І., Шевченка.................3-55-82
Блащук М.П., Українська .............3-53-17
Богів М.П., Колійова.......................3-54-89
Боднар В.І., Боднарівка................3-54-83
Боднар І.В., Чумацька ..................3-58-85
Боднар І.І., Грушевського.............3-58-24
Боднар І.С., Вишнева .......... .......3-51-52
Боднарук І.С., Зелена................ 3-55-16
Бойчук О.Т., Вишнева ..................3-52-40
Болібрух С.В., Українська...........3-56-01
Бондаренко Є.Т., Шкільна .........3-55-22
Бородько О.І., Грушевського......3-53-24
Борсук Є.М., С.Стрільців.............3-54-80
Боць Е.А., Грушевського...............3-51-93
Братанич В.І., Робітнича.............3-58-41
Брегін І.В., Вишнева.....................3-55-38
Брик М.М., Франка.........................3-54-57
Бричинський Д.Я., Чумацька .... 3-54-96
Брязкало Ф.Г., Українська............3-52-14
Бугель М.М., Чумацька ................3-55-95
Буднік Л.Р., Франка................. 3-53-94
Бук С.Т., Зелена .............................3-59-95
Бульдяк І.Є., пр Вишневий...........3-51-88
Буняк В.І., Наливайка....................3-55-83
Бурак О.П., Українки.....................3-51-49
Буренкж П.В., Робітнича.............3-56-51
Буць В.І., грушевського.................3-51-85
Буць Г.М., Хмельницького ............3-55-08
Буць Г.С., Українська....................3-57-55
Буць І.Г., Польова......................... 3-52-72
Ваврик А.М, Українська ..............3-57-46
Ваврик Л.І., С.Стрільців................3-59-52
Ванджура М.П., Хмельницького 3-56-30
Ванджура О.Ю., Грушевського .. 3-52-10
Вархол М.В., Українська..............3-56-73
Василик І.М., с.Стрільців............3-55-51
Василькевич М.В.,
Хмельницького........:.......3-55-93
Василькевич М.і., Нова.............3-54-01
Василькевич С.М., Нагірянка ... 3-52-37
Вербіцька Г.І., Українська...........3-51-35
Вербіцька М.К., Боднарівка........3-57-66
Вербіцька Н.Б., Садова..............3-58-78
Вергун О.М., Робітнича................3-57-67
Верига П.Т., Грушевського..........3-57-02
Вив'юрко І А, Шевченка..............3-52-64
Війтишин П.М., Зелена...............3-57-86
Вільховецька Л.М., Сонячна.....3-52-41
ВІСТОВСЬКа Г.А., Шевченка..........3-57-85
Владичак Й.М., Українська.........3-52-83
Войтович В.М., Дружби...............3-53-09
Войтович М.М., Українки............3-54-85
Войтович М.С., Гайдамацька.....3-59-35
Войтович С.М., Чумацька...........3-55-28
Воробець М.П., С.Стрільців.......3-55-76
Воробець Н.О., Шевченка ..........3-55-60
Воробець Т.М., пр.Вишневий.....3-57-95
Воробйова О.Л., Грушевського .3-53-29
Вороненков С.С , Робітнича ......3-52-99
Вороненкова Е.О., Наливайка .3-52-57
Восколович Л.Л., Робітнича.......3-51-23
Гаврилюк Г.Ф., Польова..............3-58-64
Гаврилюк І.В., Шевченка.............3-57-70
Гаврилюк М.В., Наливайка.........3-59-06
Гавриш Г.Д., с Стрільців.......... .3-59-98
Гавчук І.В., Сонячна......................3-51-70
Газюн І.В., Робітнича.....................3-53-23
Гайдюк А.С., Нагірянка.................3-56-91
Галак С.Г., Українки.......................3-52-00
Гарайда О.О., Франка..................3-52-01
Гарбуз С.М., Молодіжна...............3-51-58
Гебура С.Т., Наливайка................3-51-28
Гевко А.Я., пр.Вишневий .............3-56-46
Гевко В.І., Шевченка......................3-57-62
Гевко В.С., Шевченка....................3-51-95
Гевко Г.Я., Садова.........................3-59-93
Гевко Л.Є., Нагірянка.....................3-55-31
Гевко О.П., Українська ................3-55-35
Гевко Р.В., Українська...................3-54-28
Гежко І.А, Нова.............................3-53-68
Гераш В.Й., Робітнича..................3-53-22
Гижко Т.М., Наливайка..................3-53-15
Гігійчук В.І., Робітнича ..................3-51-13
Гігійчук Р.М., Українська...............3-59-85
Глембіцька О.С., Зелена............3-59-94
ГлинЯНСЬКа О.Д., Робітнича.......3-58-30
Глова А.В., Зелена........................3-59-27
Глова В.В., Зелена........................3-56-78
Глова М.С., Польова.....................3-59-67
Гловацька Г.В., Робітнича ..........3-58-74
Гнатуш Г.І., Шевченка...................3-58-72
Гнатюк Д.Я., Зелена.....................3-57-27
Гнатюк Л.Б., зелена......................3-53-55
Гнатюк Н.Г., нова..........................3-57-29
Гнатюк С.Ф., Наливайка...............3-51-89
Гнидюк І.І., Українська...................3-52-97
Гнидюк М.П., Галицька................3-57-71
Гоголь М.І., Головна......................3-54-82
Годованець Д.М., Українки ........3-55-85
Гой П.Ю, Хмельницького................З 58-59
Гой Р.С, Українська ....... ......... 3-53-30
Голик Б.І., Козацька .............. 3-52-73
Голик Г.Д., Вишнева......................3-52-88
Голик М.П, Українська ..................3-53-41
Голик М.І., Українська ...................3-53-83
Голик М.Й., Зелена ;,.....................3-56-60
Голик О.С, Робітнича...................3-56-68
Голінатий М.В., Робітнича..........3-57-42
Голінач В.Й., Дружби....................3-58-04
Половецька І.Б, Робітнича.........3-57-43
ГоловацькиЙ В.М., Українська .3-53-91
Головацький І.М., Українська .3-52-38
ГоловацькиЙ С.І., Зелена..........3-56-95
Головач М.А., Південна...............3-51-18
Голодрига М.М., Чумацька.........3-56-74
Голодрига М.С., Дружби.............3-56-00
Голодрига ЯМ., Грушевського 3-54-38
Голубець М.Л., Боднарівка.........3-57-33
Голубовська М.М.,
Грушевського.............................3-52-19
Голяк Б.У., Українська..................3-51-48
Гомель О.Д., Зелена .................3-54-17
Гоменюк Г.П., Робітнича..............3-57-12
Горбапь В.Ф., Сонячна................3-55-41
Горбаль Г.Й., Незалежності .....3-53-95
Гордій О.Й., Боднарівка ..............3-54-78
Горецький М.Д., Церковна .........3-55-68
Горішня Г.К., Зелена....................3-58-16
Гранат І.Й., садова.......................3-58-87
Гранат Т.П., Грушевського 3-58-03
Гревцова Я.І., Наливайка............3-59-66
Гречан Я.І., Зелена.......................3-53-84
Грига Г.І., Нагірянка.................... 3-59-29
Григор'єва Є.Й., Грушевського .3-58-47
Гриненко К.М., Українки ..............3-52-18
Гринчак М.С, Українська............3-56-89
Гринчук О.Т., Зелена ...................3-57-17
Гринчук Р.І., Церковна..................3-55-55
Громніцький Я.Ф., Робітнича.....3-53-43
Грущак І.В., Українська.................3-55-32
Грущак О.М., Вишнева.................3-59-57;
Гудима І.В., Українська.................3-59-72
Гузій В.В., Грушевського :............3-57-64
Гулик В.А., С.Стрільців.................3-55-34
Гулик К.А., Чумацька.....................3-59-71
Гуменюк Л.І., Робітнича...............3-57-14
Рурський Р.В., Українська ...........3-53-90
Гуртик М.А., Хмельницького........3-55-07
Гуштюк М.І., Українська.................3-57-88
Данилевич Б.В., Українська.......3-58-98
Данилицька О.Т., Шевченка......3-52-86
Деліу М.Д., Українська..................3-51-69
Демків Є.А, Шевченка .................3-52-98
Демкрвич Я.М., Франка ..............3-59-15
Дем'ЯНІВ Н.М., Наливайка...........3-57-58
Денис Е.Л., Наливайка.................3-58-19
Дерик Г.М., Дружби.......................3-58-97
Деркач Я.І., С.Стрільців................3-53-80
Дешевий А.Й., Українська...........3-55-43
Дзюба М.А., Колійова...................3-52-03
Дідух С.П., Зелена.........................3-53-34
Дмитренко В.П., Українська.......3-58-06
Дмитренко Г.М., Шкільна............3-54-30
Дмитренко Н.О., Церковна........3-54-49
Добрівний М.С., Франка.............3-55-74
Добровольська Г.С.,
Українська.................................3-59-54
Довганюк В.Т., Зелена................3-56-44
Довгий Б.В., Шевченка.................3-57-79
ДолинчукН.В., Боднарівка.........3-55-62
Долинчук С.І., Українська............3-54-70
Долінський П.А., Українська ......3-52-94
Домашенко ОМ.,
Грушевського.......... .................3-53-44
Дорожинська З.В., Українська .3-55-66
Дорожинська О.В., Робітнича ..3-53-01
Дорожинський І.Е., Українська 3-57-50
Дорожинський І.Є., Чумацька ... 3-54-45
Дребіт О.В., Боднарівка...............3-58-20
Дроздовський Й.П., Південна... 3-54-94
Дубина І.І., С.Стрільців ..........,..3-59-08
Дубина І.І., Українки....................3-53-46
Дудка Г.Я., Чумацька................„...3-59-74
Дутка І.Л., Грушевського...............3-58-17
Дутчак С.П., Наливайка...............3-53-49
Дячук Р.О., Незалежності.............3-58-31
Жовток А.А., Боднарівка.............3-53-74
Жовтюк І.М., Садова....................3-58-05
Забарило І.Р., Незалежності......3-58-12
Заболотний Т.Д., Франка...........3-52-58
Забчук О.І., Нагірянка................... 3-54-34
Заволока О.В., Чумацька............ 3-58-63
Загрійчук В.М., Українська..........3-53-53
Задворний М.Я., Шевченка.......3-58-67
Задорожний С.В., Шкільна........3-51-72
Зацерковний П.Д., Вишнева :.... 3-55-45
Заяць В.В., Українська.................3-58-83
Заяць В.М., Чумацька ...'................3-51-86
Зварунчик К.В., С.Стрільців .......3-57-82
Зозуляк В.Д., Чумацька ...............3-53-36
Зозуляк О.М., Грушевського.......3-52-07
Золота Г.М., Українська...............3-53-45
Золота-Долінська С.П.,
Нагірянка..................................3-53-93
Золотий В.І., Робітнича................3-59-42
Золотий В.М., Робітнича.............3-57-45
Золотий В.П., яблунева..............3-57-87
Золотий М.П., Грушевського......3-59-22
Золотий С.Ю., Чумацька.............3-53-99
Зубик С.П., Сонячна.....................3-53-89
Іванова О.Й., Боднарівка.............3-57-10
Іванський В.І., Церковна.............3-59-99
Івасів О.І., Українська....................3-56-43
Івасюк Б.С., пр.вишневий............3-57-54
Івегеш В.П., Шевченка .................3-51-20
Ідіятова О.В., Робітнича..............3-52-46
Іллева Н.І., Робітнича ..'.................3-56-06
Ільків В.І., Грушевського ..............3-59-44
Іпьків В.Й., Шевченка....................3-58-48
Казюк В.І., Українська...................3-54-77
Казкж К.Ю., Українки....................3-58-91
Калинкж О.Р., Робітнича.............3-52-23
КапчикГШ., Боднарівка..............3-57-25
Карабан Я.С., Робітнича.............3-57-34
Кардинал М.І., Чумацька ............3-54-02
Карпович Г.М., Українська..........3-58-57
Карпук І.Ф., Робітнича...................3-59-18
Кархут О.Р., Грушевського..........3-53-67
Касюк Г.В., Грушевського.............3-57-56
Катеринюк Г.Ф., Дружби.............3-54-54
Кирилишин В.І., Українки ...........3-54-46
Кікіс О.І.., Українська.......................3-53-81
Кіндрат М.В., пр.Вишневий..........3-53-73
Кіндрат Н.М., Українська ... .........3-52-34
Кісілюк М.Г., Зелена.....................3-56-86
Клименко М.В., Робітнича ..........3-51-97
Климів Б.В., Чумацька..................3-55-86
Климончук Г.М., Робітнича.........3-51-25
Климчук Б.П., Українки ................3-56-18
Климчук О.Р., Південна...............3-59-70
Кобець Г.Є., Грушевського...........3-55-37
Ковалишин В.А., Українська ......3-55-36
Ковальківський С.О., Українки .3-53-27
Ковальський Б.В., Українська ...3-54-47
Ковальчук І.І., Робітнича..............3-57-52
Ковальчук І.О., Дружби ...............3-55-14
Ковальчук Н.М., Шевченка.........3-53-07
Ковальчук Р.І., Робітнича...........3-58-51
Ковальчук Я.І., Шевченка............3-58-58
Ковпак М.М., Робітнича................3-58-50
КовтаЛЮК В.А., Шевченка............3-58-37
Козак В.П., Хмельницького...........3-55-81
Козак П.І., Шевченка......................3-59-61
Кокіс В.С., Українки........................3-59-40
Кокіс Р.В., Польова ........................3-59-49
Коляденко І.С., чумацька...........3-57-16
Кондуб С.Д., Українська...............3-51-26
Конет П.П., Українки......................3-57-90
Конет С.П., Чумацька....................3-56-08
Копчук С.В., Південна...................3-59-77
Корнаух В.І., Українська...............3-59-80
Коростильова К.Г., Українська .3-55-44
Коротич С.С., Робітнича.............3-56-34
Котик П.В., Чумацька .................:. .3-57-72
Коханюк М.Я., сонячна..............3-53-75
Кошіль А.С., Нагірянка .................3-57-74
Кошіль С.І., Зелена.......................3-52-56
Кошуль П.П., Хмельницького......3-55-97
Кривохижа В.Д., Сонячна...........3-59-31
Кріль А.М., Наливайка...................3-59-34
Крушевський З.Р., Українська ...3-54-08
Кудакаєва О.Д., Наливайка........3-54-97
Кузан О.В., Робітнича ...................3-56-07
Кузяк В.М., Антонівська.................3-54-10
Кузяк С.М., Антонівська ..;:...........3-54-20
Кузьмук С.Р., Зелена...................3-55-79
Курилюк Б.Ю., Шевченка............3-59-45
Курилюк О.Є., Шевченка.............3-59-84
Курилюк Я.Ю., Боднарівка..........3-55-90
Куриляк П.І., Галицька .................3-58-42
Курівчак І.М., Наливайка..............3-53-52
Кутузяк Р.І., Грушевського...........3-52-39
Кухта В.М., Українська..................3-56-99
Кухта М.Т., Українська..................3-59-03
Кучер О.І., Чумацька .................... 3-55-58
Кучерява М.Д., Грушевського.....3-58-14
Кучіра М.В., Нагірянка..................3-59-05
Лабанда В.М., Боднарівка...........3-54-92
Лабун С.П., Нова...........................3-55-18
Лазорчин С.Й., Грушевського.....3-57-53
Ландяк Г.Р., Хмельницького........3-52-54
Ландяк М.Р., Українська...............3-54-12
Ландяк П.І., Шевченка..................3-57-68
Ландяк Я.В., Робітнича................3-57-13
ЛеВИЦЬКа Г.С., Наливайка...........3-55-09
Левицька І.Ф., Наливайка............3-54-55
Левицький П.Д., Чумацька.........3-56-92
Лехняк Г.І., Шкільна.......................3-53-82
Лещишин В.В., Сонячна..............3-57-37
Лещишин В.З., С.Стрільців.........3-59-81
Литвинович Н.М.,
Грушевського.............................3-57-48
Ліба М.І., Сонячна..........................3-55-24
Лізак К.Ф., Нова..............................3-58-75
Лопушняк ЯМ, пр.Українки.......3-59-58
Лотоцький І.Л., Українська..........3-51-53
Лукасевич Р.І., Шкільна...............3-52-77
Лукій Б.В., Шевченка.....................3-54-40
Лучків Б.І., Грушевського ..............3-56-77
Лялик АЖ, Дружби....................3-58-23
Лялик В.Й., Козацька..................3-54-43
Лялик С.В., Незалежності.............3-54-90
Майданик Л.М., Шевченка..........3-57-41
Майданик М.Я., Садова..............3-58-88
Майданик П.М., Робітнича..........3-56-55
Майданик С.С., Шевченка..........3-57-30
Майданик Я.М., Чумацька..........3-59-76
Майданник І.Д., С.Стрільців.......3-59-88
Майхрук М.В., Чумацька..............3-59-75
Майхрук Ю.І., Робітнича..............3-52-53
Макара Б.В., Колійова............. .3-57-98
Макара С.О., Церковна ...............3-51-46
Максимишин В.Т., Галицького .3-59-07
Малаховська Т.Й., Церковна ...3-58-60
Малаховський ПС, Церковна 3-54-42
Мальована Г.В., Боднарівка......3-54-26
Маринюк М.О., Українська..........3-59г41
Маркевич Б.М., Сонячна.............3*55-57
Маркевич М.П., Сонячна............3-54-64
Марков Л.П., Наливайка ..............3-54-73
Марков М.Г., Сонячна..................3-51-91
Маркова М.В., Грушевського......3-57-69
Марусяк Т.М., Боднарівка ...........3-57-18
Марценюк Б.С., Робітнича .........3-54-32
Марценюк В.Б., Хмельницького .3-51-78
Матевощук О.Р., Франка............3-52-66
Матіюк М.О., Нова.......................3-55-10
Мацинська М.С, Сонячна..........3-54-53
Мельник Б.М., Хмельницького....3-58-33
Мельник В.А., Грушевського.......3-53*96
Мельник В.І., Шевченка...............3-51-45
Мельник Г.Я., Франка..................3-56-58
Мельник Л.І., Наливайка.....;.'....,,..3-55-42
Мельник М.Д., Боднарівка ......:..:3-56-96
Мельник М.С, Грушевського......3-57-28
Мельник М.С, Нагірянка.............3-53-60
Мельник О.Г., Нова......................3-55-20
МеЛЬНИК О.С, Українська ...........3-58-32
Мельничин Л.Є., Зелена............3-55-27
Мельничук Б.Р., Українки...........3-57-19
Мельничук Ю.М., Боднарівка ...3-55-87
Мендик Г.В., Сонячна...................3-52-33
Мендик Г.І., Польова....................3-57-77
Мендик Г.І., Українська.................3-55-54
Мендик М.Я., Нагірянка...............3-51-83
Мендик Р.В., Шевченка................3-58-71
Мес'ян А.І., Українська..................3-54-74
Микиташ М.М., Зелена...............3-52-20
Микитин З.Г., Грушевського........3-55-64
Миронюк А.С, Українська...........3-57-78
Мирчук Р.Б., Наливайка...............3-51-90
Михайлюк М.А, Українки ...........3-51-30
Михальчук В.В., Шевченка ........3-54-69
Мишковська С.О.,
Грушевського.............................3-53-85
Місько Я.Я., Нагірянка..................3-59-64
Могилюк М.П., Українська ... 3-52-85
Мозьола П.Й., нагірянка........... 3-52-82
Мокрицький І А, Нагірянка 3-58-34
Морквас М.В., Зелена................3-57-49
Мотичко В.Р., Дружби.................3-51-80
Мочернюк І.В., Шевченка............3:57-44
Мудра Т.П., Українська.................3-58-99
Муравель М.І., Нова ............. 3-57-60
Навроцька М,Я., Колійова..........3-57-39
Нагірний І.В., Українська ............ 3-56-02
Нагірний М.І., Українки................3-57-80
Нагорська Г.О., Робітнича.......... 3-59-43
Найдук і.В., С.Стрільців ................3-55-96
Недопитальська С.А.,
пр.Вишневий ......... ..................3-56-94
Недопитальський М.М.,
Українська..................................3-59-46
Нера М.С, Боднарівка..................3-54-99
Нера О.Й., Хмельницького...........3-55-69
Нечипорук І.С., Українська.........3-53-69
Николяк Б.В., Українська.............3-52-12
Николяк Н.П., Нагірянка..............3-58-29
Николяк П.М., Наливайка............3-59-79
Ободяк Н.Ю., Боднарівка............3-57-24
Образцова Г.А., Українська ......3-55-92
Овчар О.І., Чумацька ....................3-56-09
Окопняк М.М., Дружби.................3-54-27
Олексин Г.Я., Шкільна.................3-55-71
Олексин М.Ю., Українська..........3-52-22
Олексишин І.Ф., Наливайка.......3-52-44
Олекскж І.С., Зелена...................3-58-94
Олійник М.З., Церковна...............3-55-30
Онищук Е.І , С.Стрільців..............3-54-33
Опульський В.І., Українська......, 3-54-25
Оробчук В.М., Нагірянка .............3-55-52
Оскоріп О.Ф., Колійова ................3-57-06
ПавловСЬКИЙ Д.І., Робітнича .3-54-48
Павчік І.І., Грушевського...............3-57-51
Палагнюк В.Й., Боднарівка.........3-55-72
Палагнюк М.Я., Франка..............3-53-02
ГІалиця Л.М., Українська .............3-55-11
Паляничко О.О., Боднарівка......3-53-35
Парій В.І., Українська.....................3-51-57
Пасіка І.П., Зелена.........................3-54-31
Пашкевич О.Б., Нагірянка...........3-53-88
Пейко Є.М., Робітнича ..................3-53-71
Пельо І.В., Зелена.........................3-58-25
Пельо І.Я., Польова.......................3-58-69
Перепічка Г.В., Українська..........3-53-14
Перепічка Д.С, Грушевського ...3-55-84
Перепічка І.С., Українська...........3-55-03
Перепічка Я.П., Шевченка..........3-51-82
Петльована Г.Б., Козацька........3-59-55
Петльована С.А., Шкільна .........3-51-33
Петльований І.О., Українська ...3-55-84
Петрас Я.О, С.Стрільців..............3-58-66
Петрів Ф.В., Чумацька..................3-58-89
Пилип'як М.Л., Шкільна................3-51-43
Півень М.О., Зелена .....................3-55-59
Піган М.І, Дружби..........................3-54-56
Піган М.І., Чумацька.......................3-56-79
Підручняк М.О., Зелена..............3-54-39
Пітух Г.І., Нагірянка ........................3-51-08
Плащинський Б.П., Шевченка 3-51-10
Подоляк А.І., Шевченка................3-57-92
Подоляк П.І., Робітнича ................3-57-22
Подоляк П.І., Вишнева.................3-52-95
Полевий В.В., Південна...............3-59-53
Полевий Й.А., Шевченка.............3-51-94
Полєва Г.П., Робітнича.................3-53-77
Пономар А.Д., Церковна.............3-55-80
Попик Б.К., Робітнича....................3-54-22
Попик Я.П., Грушевського............3-56-64
Попіль В.О, Шкільна.....................3-52-76
Попіль Г.А., Українська.................3-58-01
Попович Д.І., Зелена....................3-54-41
Почекайло Г.М., чумацька.........3-53-92
Почекайло І.М., Українська.........3-55-25
Почтар Ю.Р., Хмельницького......3-58-13
Прийдун І.І., Українки....................3-52-78
Прийдун ОС, Козацька...............3-58-52
Проданик Б.В., Наливайка..........3-52-84
Проданик В.Б., Наливайка..........3-51-67
Процик І.Д, Нагірянка..................3-54-06
Процишин С.Р., Робітнича .......3-56-33
Пукач О.М., Робітнича.................3-55-40
Пушкар А.Д., Чумацька................3-54-91
Пушкар О.М., Наливайка.............3-54-65
Пушкар О.О., Нова.......................3-57-83
Пушкар Т.і., Чумацька..................3-52-45
Ревак І.Р., Колійова.......................3-58-27
Ревега Я.М., Нова.........................3-51-01
Ремпель М.М., Дружби................3-56-63
Ремпель Я.М., пр.Вишневий.......3-52-65
Рижевська В.В., Нагірянка .........3-54-93
Римарчук Р.В., Колійова.............3-59-97
Римпель Л.М., Нова.....................3-57-75
Роїк А.Д., Вишнева.........................3-53-64
Роїк М.Л., Зелена...........................3-56-26
Романович Н.Г., Робітнича ........3-56-32
Романюк В.М., Робітнича............3-52 09
Руденко Г.Й., Франка ...................3-54-98
Рудик Я.В., Колійова.....................3-58-21
Русенко В.В., Українська.............3-59-09
Русеняк О.Т., Колійова................3-55-33
Савків М.Ф., Вишнева...................3-59-73
Савчук Л.Р., Хмельницького........3-51-79
Савчук П.В., Шевченка.................3-52-52
Саган С.Й., Українська...............3-55-88
Салімон Л.Г., Боднарівка.............3-54-84
Самборська Н.В., Нова..............3-56-50
Самборський В.І., Козацька......3-58-35
Самборський В.І., Шевченка.....3-52-29
СапІжак М.П. Шевченка ..............3-57-89
СапОЖКОВа М.Й., Українська......3-55-49
Свистун І.В., Грушевського..........3-56-84
Свіченюк Г.В., Робітнича.............3-51-15
Семерез В.П., Південна..............3-54-88
Семерез І.З., Південна.................3-52-28
Семєрез М.Г., Дружби.................3-53-47
Семерез М.І., Українська.............3-57-81
Семерез П.Г., С.Стрільців...........3-54-72
Сеньків Д.І., Робітнича................3-54-05
Сергієнко М.І., Українська...........3-53-06
Сирник П.П., Грушевського.......... 3-58-77
Ситнікова К.І., Колійова...............3-52-91
Скалат Є.С., Зелена ................3-53-12
Склярчук М.С, Українська..........3-56-65
Скоревич С.М., Франка ...............3-53-63
Скорик Й.М., Українська...............3-57-15
Скочинська М.Р., Нагірянка.......3-57-91
Скрипник М.В., Зелена................3-55-98
Слободян В.В., Наливайка.........3-59-02
Слободян В.Я., Українська.........3-52-51
Слободян Г.Й., Наливайка.........3-59-90
Слободян Г.П., Українська ........,3-52-71
Слободян П.Я., Чумацька ..........3-56-66
Смівка Л.В., Чумацька.................: 3-52-13
Смішко Й.І., Українська................3-54-23
Смоляк І.П., Зелена......................3-58-53
Смоляк Л.Й., Садова....................3-55-46
Смоляк П.Й., Нова........................3-58-18
Смольська С.Й., Наливайка ......3-52-62
Смутило Е.М., Зелена.................3-53-32
Смутило Ш., Грушевського........3-54-59
Смутило М.С., Грушевського......3-51-71
Смутило-Роснер Л. В.,
Боднарівка................................3-57-65
Снєжик Є.В., Південна.................3-52-16
Соляр Л.М., Українська......:.........3-58-02
Серба В.П., Галицька...................3-55-15
Со'рб'а С.Ф., Українська ................3-54-03
Сорока О.М., Шевченка...............3-52-15
Сорочинський А.Л.,
Грушевського...........................3-52-75
Сорочук А.К., Робітнича..............3-57-11
Срібний Ю.Б., Нова.....................3-58-90
Стадник Г.А., Дружби...................3-54-36
Стадничук К.Б., Боднарівка........3-52-68
Стадничук О.Б., Українська .......3-57-57
Стадничук Ю.С, Боднарівка .....3-57-20
Стасюк В.Я., Грушевського..........3-53-21
Стасюк Л.І., Дружби .:...,.............. 3-53-08
Стасюк М.Я., Зелена...............:.: 3-51-59
Стахів В.К., Українська...............3-53-48
Стельмах М.П., Українська ....... 3-56-47
Стельцер Р.Є., Робітнича...........3-57-21
Степанишин О.В., Українська .3-52-90
Степанишина К.С, Робітнича .3-56-59
СтефанюкТ.О., Шевченка.........3-54-66
Стефанюк Я.Г., Зелена..............3-59-96
Стецький С.І., Незалежності......3-54-13
Старанко Н.В., Робітнича ...........3-58-28
Сторож О.В., Робітнича...............3-59-51
Стрільчук А.Д., Грушевського ...3-53-86
Стрільчук І.М., Українська...........3-56-90
Строцень Н.С, Чумацька...........3-59-82
Стукало М.В., Українська............3-58-43
Сусідко М.Д., Грушевського........3-52-25
Танчик Г.І., Дружби .......................3-59-36
Танчик Г.С, Дружби.....................3-51-84
Танчук В.Б., Робітнича.................3-52-26
Танчук М.С, Українки...................3-55-75
Танчук С.Й., Дружби.....................3-53-05
Татарчук Я.В., Українська...........3-53-16
Тимусь А.Д., Шевченка................3-52-55
Тимусь Л.В., Шевченка................3-54-50
Тимусь О.А., Грушевського.........3-57-59
Тимусь ТС, Шевченка................3-57-38
Титор Г.М., Українська..................3-59-83
ТоваряНСЬКИЙ Я.І., Галицька ... 3-58-93
Токар М.М., Чумацька.................. 3-55-73
Торгасінська А.М., Боднарівка . 3-56-62
Торкот К.І., Чумацька...................3-54-09
Торкот П.С., Боднарівка...............3-51-68
Тракало Е.П., Зелена..................3-55ч26
Тракало І.Б., Вишнева .................3-59-65
Тракало І.Й., Шевченка ..„..,.........3-55-12
Тракало Й.А., Чумацька..............3-52-50
Тракало Й.Г., Шкільна..................3-54-44
Тракало М.Й., Грушевського.......3-59-91
Тракало М.М., Боднарівка ..........3-58-09
Тракало П.Д., Українська ............3-54-00
Тракало П.П., Чумацька..............3-54-35
Трач О.О., Сонячна.......................3-51-92
Трач Р.М., Українська..................3-56-45
Трубіцина Й.І., Шевченка....... ... 3-55-17
Туп'як Г.Є., Українська..................3-51-64
Турчак І.І., Нагірянка....................3-58-26
Турченяк М.М., Шевченка...........3-59-60
Тхір Я.Ф., Чумацька.......................3-55-05
Удод І.С, Українська.....................3-57-36
Уздейчук Т.О., Робітнича............3-57-23
Федоришин В.М., Робітнича......3-56-54
Федоришин С.І., Шевченка ........3-58-61
Федорків Т.П., Шевченка.............3-51-56
Федорович Н.Д., Українська......3-51-74
Федорчук Ш., Сонячна...............3-51-41
Федорчук М.І., Нова.....................3-56-53
Федорчук П.І., Церковна..............3-55-39
Федькович С.М., Чумацька ........3-54-79
фенак М.С, Дружби......................3-58-39
Фещак В.Г., Грушевського............3-51-05
Фізор Н.П., Наливайка...................3-55-91
Філіпчук А.К., Наливайка..............3-51-81
франкова К.П., Чумацька............3-59-87
фудаль В.Й., Південна.................3-55-99
Хайко В.Я., Боднарівка.................3-53-37
Хайко Д.Г., Робітнича....................3-51-65
Хайко Я.М., Українська.................3-54-81
Харук М.Б., Українська.................3-59-50
Хитрий Б.П., Наливайка...............3-54-61
Хмелик Б.М., Шкільна...................3-51-60
Хованець І.П., Українська............3-58-40
Хом'як В.І., Шевченка....................3-53-39
Хортик П.І., Робітнича...................3-53-62
Худик О.Б., Українки .....................3-55-89
Цапяк П.М., Українська.................3-54-75
Цвях В.П., Церковна......................3-55-04
Циган Я.С, Галицька....................3-58-86
Цимбаліста Г.Л., Українська......3-51-66
ЦІпар М.М., Чумацька ...............3-56-05
Червінська М.О., Шкільна ..........3-52-80
Чернявська Г.О., Українська......3-52-04
ЧерНЯВСЬКа М.І., Чумацька.........3-54-04
Чимбур Л.В., Грушевського .........3-57-63
Чмола В.М., Робітнича.................3-57-35
Чмола М.С, Грушевського.........3-53-25
Чортик К.Р., Сонячна....................3-56-76
Чубак Г.Й., Українська...................3-52-79
Чубак Н.І., Боднарівка...................3-55-01
Чубатий І.Д., Козацька..................3-59-01
Шастків Н.П., Грушевського.........3-51-98
Швайчук С.Г., Чумацька........... .3-52-17
Швед О.М., Шевченка...................3-55-48
Шевченко І.П., Шевченка...........3-52-70
Шевчук В.П., Зелена ....................3-54-52
Шевчук Д.П., Хмельницького.......3-52-08
Шевчук М.Д., Шевченка...............3-56-85
Шиналь Г.П., Вишнева................3-56-04
Шиндерик А.М., Українська........3-56-82
Шип Т.С, Наливайка .....................3-56-61
Шиповська Л.В., Грушевського .3-53-87
Шостак С.Я., Робітнича................3-52-59
Шпаргало Т.П., Нагірянка...........3-56-37
Шпікула М.Д., Зелена..................3-55-63
Штих І.С, Робітнича ......................3-56-97
Шутурма Б.І., Садова...................3-59-69
Шутурма В.Я., Чумацька.............3-58-62
Шутурма І.І., Українська...............3-59-37
Шутурма О.С, Вишнева..............3-51-06
Шутурма О.Я., Робітнича............3-54-07
Шутурма Я.Д., Чумацька.............3-54-21
Шутурма Я.М, Українки..............3-58-38
Щерба Г.В., Робітнича..................3-57-32
Щупачинська О.Б., Шевченка ...3-53-42
Щупачинський В.С, Церковна .3-54-68
Юзак С.М., Українська ..................3-56-93
Юзва Б.В., пр.Украгнки..................3-59-86
Юзва В.Л., Вишнева......................3-58-08
Юзьків М.Г., Шкільна ....................3-55-06
Юровська В.К., Шевченка...........3-52-87
Юровська К.І., Українська...........3-59-92
Юровський І.М., Незалежності ...3-53-13
Юськів А.С, Грушевського...........3-54-24
Юськів С.Г., Шевченка..................3-58-82
Юхимчук В.А., Грушевського......3-52-61
Якимець Є.І., Франка...................3-55-67
Якимець І.А., Колійова.................3-56-40
Якимець Т.Я., Чумацька...............3-57-01
Яковець І.М., Робітнича...............3-57-31
Яковець М.О., Франка .................3-53-65
Ярема М.Й., Робітнича.................3-53-79

Новини Заліщик в Інтернеті

Пошук

Система Orphus