Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Пісня "Мадонна". Виконують Катерина та Олег Малики

Пісня "Мадонна". Виконують Катерина та Олег Малики

Слова Оксани Дяків.

Детальніше...

У літературній світлиці

Рідне слово єднає та надихає…

Щороку в Заліщицькій районній бібліотеці відбуваються зібрання творчих людей краю, які діляться своїми здобутками, обмінюються задумами. 30 червня у мистецькій світлиці відбулася зустріч «Літературне сузір’я краю», модератором якої була директор Заліщицької ЦБС Ольга Тракало. На початку події Ольга Йосипівна запросила до слова Володимира Барну, знаного в Україні письменника, громадсько-культурного діяча, голову обласного відділення Українського фонду культури. Він вручив диплом лавреата Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Петра Ковальчука багаторічному представнику Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Тернопільській області, нашому землякові Михайлові Зубику, уродженцеві села Касперівці, який популяризує життя і творчість Петра Ковальчука. Журналіст подякував за високу оцінку своєї праці, розповів про творчі та професійні плани.

Детальніше...

ЇЇ РОЗКРИЛЕНІ ДОРОГИ (Рецензія, присвячена творчості поетеси Оксани Дяків)

Кажуть, коли людина талановита, то це видно по бага­тьох її справах. Таке твердження стовідсотково підходить до Оксани Дяків. Адже вона успішна журналістка та редакторка, її публіцистичні статті, літературознавчі есеї, науково-соціологічні дослідження сягають високого рівня, гарно малює, творить доволі якісну поезію.

Детальніше...

Розмова з поезією Оксани Дяків

Поетичне слово завжди чекає, щоб до нього звернулись. І тоді воно промовить на повен голос… До мене заговорили твори Оксани Дяків зі сторінок її книжок «Гармонія протилежності», «Вікно думок», «Душа тисячоліть шукає себе в слові», які на моє прохання принесла мені завідуюча місцевою бібліотекою Оксана Михайлівна Гандзюк, за що я їй дуже вдячна, адже користуюся послугами бібліотеки з 1959 року! Ми також спілкувались із бібліотекарем про книжки, подаровані мені різними авторами з їхніми дарчими написами, що для мене дуже дорого і пам’ятно.

Виконую багато домашніх справ, значних і не дуже, а книжки Оксани Дяків знову і знову кличуть мене до себе, але є ще ночі, коли можна начитатися вдосталь. Багато чого опрацьовую детально, вдумливо, але роботи ще дуже багато, щоби написане стало мною усвідомленим, близьким, моїм новим надбанням для розумі та серця.

Детальніше...

Пошук

Система Orphus