Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Поетеса Оксана Дяків - про рідне місто Заліщики...

Відео про творчість Оксани Дяків, присвячену рідному місту Заліщики, про вірші та картини авторки підготували працівники Заліщицької районної бібліотеки у рамках циклу заходів з нагоди відзначення 680-річчя з часу заснування міста Заліщики.

Детальніше...

ЇЇ РОЗКРИЛЕНІ ДОРОГИ (Рецензія, присвячена творчості поетеси Оксани Дяків)

Кажуть, коли людина талановита, то це видно по бага­тьох її справах. Таке твердження стовідсотково підходить до Оксани Дяків. Адже вона успішна журналістка та редакторка, її публіцистичні статті, літературознавчі есеї, науково-соціологічні дослідження сягають високого рівня, гарно малює, творить доволі якісну поезію.

Детальніше...

Пісня "Мадонна". Виконують Катерина та Олег Малики

Пісня "Мадонна". Виконують Катерина та Олег Малики

Слова Оксани Дяків.

Детальніше...

У літературній світлиці

Рідне слово єднає та надихає…

Щороку в Заліщицькій районній бібліотеці відбуваються зібрання творчих людей краю, які діляться своїми здобутками, обмінюються задумами. 30 червня у мистецькій світлиці відбулася зустріч «Літературне сузір’я краю», модератором якої була директор Заліщицької ЦБС Ольга Тракало. На початку події Ольга Йосипівна запросила до слова Володимира Барну, знаного в Україні письменника, громадсько-культурного діяча, голову обласного відділення Українського фонду культури. Він вручив диплом лавреата Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Петра Ковальчука багаторічному представнику Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Тернопільській області, нашому землякові Михайлові Зубику, уродженцеві села Касперівці, який популяризує життя і творчість Петра Ковальчука. Журналіст подякував за високу оцінку своєї праці, розповів про творчі та професійні плани.

Детальніше...

Пошук

Система Orphus