Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Міжобласна конференція по анестезіології відбулася в Заліщиках

Минулого тижня в районному будинку народної творчості на базі Заліщицької ЦКРЛ відбулася міжобласна науково-практична конференція на тему: «Особливості знеболювання та інтенсивної терапії в умовах центральної райлікарні». Учасниками конференції були анестезіологи Тернопільської, Чернівецької, Рівненської та Львівської областей. Привітальне слово виголосив голова райради Володимир Чухрій, заступник начальника головного управління охорони здоров'я ОДА Михайло Бортняк та головний лікар ЦКРЛ Любомир Синоверський.

Учасники конференції ділилися досвідом роботи по різних напрямках анестезіологічної служби. Виступив головний анестезіолог Тернопільського обласного управління охорони здоров'я Олексій Куйбіда - про історію розвитку анестезіології на Тернопіллі та основні показники роботи служби. Аналогічна тема виступів головних анестезіологів із Чернівецького управління охорони здоров'я А.А.Руснака та зав. анестезіологічним відділенням центральної райлікарні І.Р.Жука.

На конференції також виступили доктор медичних наук О.В.Олійник із Тернопільського медуніверситету, завкафедрою анестезіології Львівського медуніверситету Я.М.Підгірний, зав хірургічним відділенням ЦКРЛ І.М.Решетило, лікар-анестезіолог ЦКРЛ М.І.Козицький, асистент курсу анестезіології Тернопільського медуніверситету Р.М.Ляхович. У запрошених на це зібрання - головних анестезіологів областей, зав відділеннями та лікарів-анестезіологів, хірургів, акушер-гінекологів, лікарів швидкої допомоги - особливу зацікавленість викликав виступ доцента Львівського медуніверситету Я.М.Підгірного щодо профілактики ускладнень у критичних хворих, і, звичайно, заліщицьких медиків.

По рейтингових показниках Заліщицьке анестезіологічне відділення займає III місце в області серед аналогічних, тому не випадково цей край визначено місцем проведення конференції. Ми, звичайно, активно і старанно готувались до такої події.

У відділі за сприяння райради і РДА зроблено капітальний ремонт, придбано нові меблі, сучасну діагностичну апаратуру. Прилучилися до цього небайдужі люди, котрі фінансово посприяли в оновленні відділу, а, отже, покращенні умов перебування пацієнтів, сучасних методах діагностики медпрацівників. Серед таких підприємці Іван Дрозд, Іван Кобіс, Степан Навольський, Ярослав Вацик, Василь Андрусик, Ярослав Крайник та багато інших підприємливих людей, які не шкодують коштів на благодійні цілі.

Сподіваємось, ті зернини досвіду, які наші медики почерпнули на конференції від сусідів, використати в майбутньому в інтенсивній терапії.

 

Микола КОЗИЦЬКИЙ,
лікар-анестезіолог Заліщицької ЦКРЛ
Газета «Колос»

Читайте також

Пошук

Система Orphus