Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Є на кого рівнятися

Під час нещодавніх змагань на стадіоні «Дністер» глядачі мали змогу спостерігати за виступами картингістів та учнів авіамодельного гуртка Заліщицького ЦНТТШ. Як відомо, в 70-х роках в гуртку картингістів тодішньої Заліщицької районної станції юних техніків займався Володимир Володимирович Бедриківський – почесний гуртківець центру науково-технічної творчості школярів, кандидат в народні депутати України.

Варто відзначити, що відкрили показові виступи ветерани гуртка картингу, які займалися разом з В.В.Бедриківським та брали участь із ним у змаганнях – Валерій Ожиховський, Петро Якубишин, Михайло Подорожко, Борис Коцюбійчук. До речі, відкривав заїзд ветеранів гуртка Валерій Ожиховський на картингу 1972 року випуску! Саме на цій машині вигравав обласні та брав участь у тодішніх республіканських   змаганнях Володимир Володимирович Бедриківський.

А згодом по бігових доріжках промчали картинги сьогоднішніх вихованців закладу, серед яких чемпіони області та призери першості Західної України Руслан Яновський та Михайло Голоден, призер обласної першості Назар Одайський, учасники обласних змагань Сергій Каспрук, Максим Голоден, дебютант гуртка Віталій Лисак.

Готували учасників показових виступів директор ЦНТТШ, керівник гуртка картингу Богдан Кравчук, керівник гуртка авіамоделювання Роман Черлінка при допомозі усього колективу цього унікального закладу, в якому розкриваються дитячі таланти. А юним гуртківцям є з кого брати приклад і на кого рівнятися! Яскравим прикладом для них є генерал-полковник В.В.Бедриківський, який своїм життям доводить, що людина, яка ставить перед собою високі цілі та мету, обов’язково їх доб’ється.

Олег Вістовський

Пошук

Система Orphus