Пішохідний міст у Заліщиках відремонтують за два місяці

У Звенячині Заставнівського району біля Заліщик почнуться ремонтні роботи на мості через Дністер, який з’єднує Чернівецьку та Тернопільську області. Цей міст, як і міст в Атаках, потребує нагального ремонту. Відремонтувати міст хочуть за два місяці – жовтень-листопад. Робитиме це знову донецька фірма "Мост-1", яка вже відремонтувала міст в Атаках. На ремонтні роботи планують витратити понад 20 мільйонів гривень.

– Ми виграли тендер на ремонт мосту в Звенячині. Але певним чином йдемо на ризик, бо погодні умови не для ремонтних робіт і ми можемо не встигнути у потрібні терміни, – каже директор фірми "Мост-1" Володимир Тодіріка. – Міст у Звенячині однозначно потребує серйозного ремонту, бо він навіть у гіршому стані, ніж міст в Атаках. Міст тримається лише на двох балках (в Атаках міст тримався на трьох балках - авт.) і там є деформації у прольотах. Нині ведемо підготовчі роботи до ремонту.

Начальник обласної служби автомобільних доріг Ігор Гах, сподівається, що міст нинішнього року вдасться відремонтувати. Нині на мосту машини рухаються у реверсному порядку. Хоча міст перекривати не планують.

– На мосту вже ввімкнули реверсний світлофор, – каже Ігор Гах. – Поки що не можу точно сказати, які обмеження руху будуть. На початку ремонту будемо пропускати весь транспорт. Плануємо, що їздитиме мостом і великогабаритний транспорт, але пропускатимуть його з певною черговістю. Ці питання будуть вирішуватися безпосередньо під час ремонту.

За словами Ігоря Гаха, договір з підрядною організацією підпишуть 27 вересня. Після цього вже можуть розпочатися активні ремонтні роботи. (Л. Осадчук)

Молодий Буковинець

Новини Заліщик в Інтернеті

Пошук

Система Orphus