Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Залізничне сполучення із Києвом

Отже, маємо попередні результати, щодо потягу "Київ-Чернівці-Заліщики".
Від 13 червня по 5 липня 2014 року буде курсувати ТИМЧАСОВИЙ потяг "Івано-Франківськ - Київ - Івано-Франківськ" (№457/458). З Києва він відправлятиметься по НЕПАРНИМ числам о 15:39 та прибуватиме в Заліщики о 05:05 ранку (матимемо час попаритися у поїзді). З Івано-Франківська він буде курсувати по ПАРНИМ числам, відправлення з Заліщик о 15:42 та прибуватиме до Києва о 04:36 ранку. Тепер студентам буде дуже "зручно" отримувати передачі від батьків.

Але це всього лиш ТИМЧАСОВИЙ потяг. Як мені повідомили в "Укрзалізниці", з перших чисел липня буде введений новий потяг на основі маршруту "Ужгород-Київ". Дата запуску та години відправлення/прибуття наразі є загадкою.
Отож, задля того, щоб нас почули ми ВСІ будемо писати скарги до "Укрзалізниці". Якщо не почують таким чином, ПОБАЧАТЬ і ПОЧУЮТЬ іншим.
Незабаром у містах: Кіцмань, Заставна, Заліщики, Чортків, Борщів, Теребовля, Гусятин, Київ Ви зможете отримати зразок скарги і відправити її.

ПС. Кому цікаво, то також в найблищому майбтуньому буде курсувати рейковий-автобус (як на фото) маршрутом "Коломия-Тернопіль-Коломия" протягом літа.

ППС. Дякую за допомогу у вирішенні даного питання Стойку І.М. (нардем від нашого округу) та Волошину П.В. (заступник міського голови Чорткова).

Пошук

Система Orphus