Цікавий мандрівник з далекої країни

Квітневий день доходив кінця, тіні від дерев падали на дорогу, вказуючи на завершальні години доби. Мою увагу на асфальтному спуску звернула одинока фігура байкера. За великою кількістю баулів і багажу видно було лише плечі і шлем.

Я зразу відчув – це людина здалеку. Вирішив — обов'язково поспілкуюсь, тільки він зупиниться. Ну от, турист зупиняється спитати дорогу, а я тут як тут. Зразу в очі кидається низький зріст і не „європейський” розріз очей. Спілкується виключно на англійській мові, та й не дивно, бо гість з Японії!!!

Yoshikazu Debori — так зветься мій новий знайомий, що вирішив присвятити свої сили і час справі пізнання світу методом велотуризму. Сім років назад Yoshikazu вирушив з далекої Аляски, щоб побачити світ, відвідати багато країн, поспілкуватись із тисячами людей. Так як мої знання англійської зводились лише до шкільної програми, то й великої кількості інформації я не зміг в нього випитати.

В Україну турист заїхав з польської сторони через пункт пропуску Краковець. Детальніше про його довгу подорож зможете дізнатись на сторінці у Фейсбуці: https://www.facebook.com/yoshikazu.debori

Україна - 89-а країна по рахунку на карті відчайдушного мандрівника. Загальний пробіг за 7 років становить близько 93000км.

На данний момент хлопець мандрує дорогами Румунії. Вдома його чекають мама і тато, своєї сім'ї в нього ще немає. Подорож фінансує компанія Panasonic (велосипед носить назву цієї компанії). Байк простий і надійний: гальма-кантілівери, все навісне невисокого рівня, рама –хромоль, дуже хвалив сідло Brooks.

В планах туриста подорожі ще впродовж 2 років, потім повернеться додому. Вражає тепла атмосфера в спілкуванні з Yoshikazu, усмішка і вихованність.

Ночує він як в готелях, так і під відкритим небом в палатці. В холодну пору вибирає південні райони країн,якими пересувається. Для приготування їжі користується гасовою лампою. В запасі везе з собою гуму Schwalbe, і високо про неї відзивається. 

Після теплого спілкування і прощання мандрівник взяв курс до румунського кордону. Щасливої дороги, друже, раді були тебе зустріти!!! 

Юрій Юзвенко

Харків Турист

Читайте також

Новини Заліщик в Інтернеті

Пошук

Система Orphus