Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Імідж туристичного Тернопілля

У другу неділю червня відбувся І Всеукраїнський фестиваль-змагання «Дністрові перегони-2012». Участь у святково-туристському заході взяли 15 команд, які подолали дистанцію у 20 км за маршрутом Устечко - Печорна менше, аніж за 2 години.

За звання кращих у двох номінаціях- любительська та професійна гонки - змагалися: збірна команда тернопільських журналістів; команди тернопільських вищих навчальних закладів, Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка та Україно-польського навчального закладу «Тернопільський інститут соціальних та інформаційних технологій»; команди телекомпанії ТВ-4 та Тернопільської обласної ради; команди туристичних фірм - «Оксамит-КЛ», «Файні мандри», «Тіні Ґардаріки», команда «Заліщицького турбюро» та ін. Кращими стали - команда «Заліщицького турбюро» та збірна команда представників турклубу «Файні мандри» і Медіа Корпорація RIА.

За словами організаторів, основна ціль заходу - формування позитивного іміджу Тернопільщини та Заліщанщини, популяризація туристичних атракцій Дністровського каньйону та сплавів по Дністру.

До організації та проведення фестивалю-змагань «Дністрові перегони» долучилися понад 30 організацій-партнерів та засобів масової інформації. До складу суддівської колегії увійшли провідні фахівці з водного туризму: Валерій Старичков, Роман Гудима, Дмитро Мотринчук та ін. Напій свята: «Живий квас» -від генерального партнера «Дністрових перегонів-2012» - корпорації «Опілля» (Генеральний медіа-партнер: телекомпанія ТВ-4). Щедра гостина: від «Гостинного дому «ПЕЧОРНА». Нагороди переможцям «Дністрових перегонів» - від представника Тернопільського земляцтва, генерал-полковника Володимира Бедриківського.

У гонці любителів перемогла команда з обласного центру «Файні мандри». Другою була команда «Спартак», а третьою стала журналістська «братія» з ТВ-4.
В категорії «професійна гонка» найшвидше фінішу дісталися представники Заліщицького турбюро, за ними фінішували команди «Спорт для всіх» та «Оксамит»КЛ. Організатори та спонсори вручили переможцям намети, а призери отримали розкладні похідні стільці та каремати (туристські килимки).

«Основної мети, - сказала керівник Тернопільського обласного Інфотурцентру Лариса Римар, - ми досягли: ще раз засвідчили позитивний імідж туристичного Тернопілля, зокрема Дністровського каньйону.

Ми раді, що в цьогорічних «Перегонах» взяли участь не тільки місцеві веслувальники, а й представники Тернополя, Львова, багатьох райцентрів Прикарпаття та Галичини».

Віктор Кучер,

директор РКП «Заліщицьке туристичне бюро»

Газета "Колос", №51-52 від 22 червня 2012 року

Читайте також

Пошук

Система Orphus