Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Автомобілі - для медустанови

Кабінет Міністрів України передав дільничним та сільським медичним установам України 600 із запланованої 1 тис. автомобілів «Opel Combo» для підвищення якості надання медичних послуг.

Забезпечення медичної галузі автомобілями «швидкої допомоги» виділено в окрему програму, яка загалом передбачає закупівлю З тис. автомобілів такого типу.

Цього разу «Opel Combo» отримали медики Дорогичівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини - головний лікар Л.Т.Шевчук, котра обслуговує жителів не лише Дорогичівки, а й навколишніх сіл - Литячого, Хмелеви, Свершківців, а також Попівецька амбулаторія (головний лікар М.І.Шимон).

Потреба в транспорті - одне з першочергових завдань у такого типу медичних закладах, віддалених від райцентру. Адже надавати допомогу медикам потрібно в будь-який час дня і ночі. І, звичайно, від оперативного прибуття лікаря до хворого залежить в окремих випадках навіть життя людини.

Висловлюю вдячність за турботу Міністерству охорони здоров'я (В.Князевич) про сільську медицину, за увагу до тих вкрай наболілих питань, без вирішення яких важко сьогодні покращувати якість надання медичних послуг.

Ще одна приємна новина для медичного колективу Товстенської лікарні, котрі отримали апарат штучної вентиляції легенів «Newport НТ50-Н1» на суму 110 тисяч гривень.

Сподіваюсь, що наш район з часом значно покращить вирішення проблем транспорту і для медичних закладів і для відділів швидкої допомоги двох лікарень, завдяки чому можна швидше навідати хворого і сповна надати кваліфіковану медичну допомогу.

Любомир СИНОВЕРСЬКИЙ,
головний лікар
Заліщицької центральної районної
комунальної лікарні,
заслужений лікар України,
кандидат медичних наук,
депутат обласної ради
Газета "Колос" №11-13 від 4 лютого 2010 року

Читайте також

Пошук

Система Orphus