Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Гідне визнання роботи колективу і керівника

Заліщицький обласний комунальний дитячий санаторій за підсумками 2009 року увійшов у альманах "Діловий імідж України. Національні досягнення". Тепер про оздоровчий заклад Наддністров'я дізнається світ.

Проект "Діловий імідж України" проходить щорічно за підтримки Президента України, Голови Верховної Ради, Прем'єр-міністра, міністерств і відомств, Київської обласної та міської держадміністрацій, Національної академії наук, Торгово-промислової палати, Асоціації міст України, організацій, комітетів і ділових кіл країни. Розповсюджується альманах у 120 країн світу. На його сторінках розміщена інформація про кращі підприємства, організації, яскравих особистостей, які творять сьогодення краю. З Тернопільської області до видання ввійшли дві агрофірми і Заліщицький дитячий санаторій. На урочистій церемонії, яка проходила в грудні у Київському будинку вчителя, наш земляк, директор Адміністративного Департаменту Міністерства охорони здоров'я Валерій Бачинський вручив головному лікарю Заліщицького обласного комунального дитячого санаторію Петру Буринюку срібну відзнаку "Визнання року - 2009", а також -Почесний диплом учасника національної презентаційно-рейтингової програми "Діловий імідж України. Національні досягнення - за високий професіоналізм, вагомий внесок у соціально-економічний, науковий та культурний розвиток України, формування та популяризацію її гідного міжнародного іміджу. З цього приводу спілкуємося з головним лікарем оздоровчого закладу П.П.Буринюком:

- Петре Павловичу, насамперед, вітаю з отриманням такої нагороди. Адже це -гідне визнання державою Вашої наполегливої праці як керівника, так і колективу.

- Дійсно, для нашого санаторію — це велике досягнення. Значна заслуга в цьому колективу, який працює самовіддано задля покращення здоров'я дітей. Разом з тим, відзнака спонукає нас ще активніше працювати, щоб підтримувати імідж лікувального закладу. Завдяки новітній методиці лікування ДЦП (як медикаментозній, так і реабілітаційній), яка є ефективною, у кожного хворого спостерігається позитивний результат. До нашого оздоровчого закладу потягнулися люди з усієї України. Сьогодні вже маємо на черзі 500 дітей. Батьки радіють за перші успіхи своїх дітей, адже багато є таких хлопчиків і дівчаток, які потрапляють до нас і не можуть тримати голівку, говорити, ходити, а вже після першого курсу лікування і реабілітації мати бачить позитивний ефект. Тому приїжджає до нас знову. Я дуже радію за успіхи діток. Вважаю, працюю з користю справи, якщо зміг допомогти подолати недугу хоч одній хворій дитині.

- Знаю, що ви не зупиняєтесь на досягнутому, а впроваджуєте різні методи лікування заради того, щоб подарувати дитині щасливе дитинство. Які плани маєте на цей рік?

- Ми відкрили соляну печеру, де лікуються діти з захворюваннями легенів, лор-органів, закупили спа-ванну (1,85X2,5), у якій може лежати двоє або сидіти 5 дорослих. Ванна має такі функції: перлинна, гідромасаж, вихрові потоки та озон. Процедури у ній відбуваються під світлло- і релаксаційну музику. Озон збагачує організм киснем. Це особливо важливо для тих людей, у кого хвороби неврологічного, ішемічного характеру, проблеми з венами, серцево-судинні захворювання. Маємо для проведення іпотерапії хворих на ДЦП вже 5 коней. У цьому році плануємо побудувати критий манеж для занять, а також зал для механотерапії. Ще хочемо обладнати віз на 10 осіб, яким возитимемо дітей. Проект вже виготовлено, але поки що не вистачає фінансів.

- Ви й далі активно залучаєте меценатів і спонсорів для придбання новітнього обладнання?

- Продовжую цю практику. Минулоріч на лікуванні у нашому санаторії була бабуся з дитиною, хворою на ДЦП, із Київської області. Вона не тримала голівку, мала часті судоми. Після курсу лікування почала тримати голівку, судоми зменшилися. Бабуся підійшла до мене і сказала, що її брат зможе надати нам допомогу. Згодом отримали листа. З'ясувалося, що цей чоловік працює у посольстві Бельгії. У листі йшлося, щоб ми склали список необхідного. Ми це зробили і тепер чекаємо на допомогу від пана Ротаєнка. Налагодили також контакти з Тернопільською обласною організацією "Самодопомога" (голова її Віталій Семенюк). До них вже надійшла допомога з Франції. Пан Віталій обіцяє завезти обладнання і в наш заклад. Ми дуже вдячні цим людям. Адже своїм розумінням проблем хворих дітей вони теж долучаються до їх одужання.

- Дякую за розмову. Міцного здоров'я Вам і всім працівникам санаторію, які дбають, щоб хворі діти відчували тепло, затишок і створюють всі необхідні умови для їх швидшого одужання.

Розмовляла
Іванна СТРУБІЦЬКА
Газета "Колос" №11-13 від 4 лютого 2010 року

Пошук

Система Orphus