Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

У небі - серця закоханих

Увечері, 14 лютого, відбувся перший флешмоб у Заліщиках. До речі, слово «флешмоб» походить від англійських слів flash+mobile, що означає «блискавичний (спалах) рух».

Традиції флешмобу прийшли до нас з-за кордону.

Один із останніх флешмобів відбувся, наприклад, у Тернополі у грудні 2011 року під назвою: «Хочу мати де читати!». Велика група молоді зібралась на бульварі Тараса Шевченка, і всі учасники одночасно розкрили книги та читали їх просто неба. Ця акція проводилась з метою пришвидшити будівництво Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки (початок будівництва – ще 1986 рік), адже студенти та учні хочуть знайомитися з улюбленими книгами у належних для цього умовах.

А організатором лютневого флешмобу в Заліщиках стала ініціативна молодіжна група «Півострів змін» (Андрій Коцюбійчук, Роман Білокінський, Олег Звіздарик, Максим Левицький, Михайло Костиник, Ірина Блажкова та інші). Акція відбулася за інформаційної підтримки керівника сайту Заліщиків Олександра Хомишина та редакції газети “Колос”.

Оскільки того дня усі відзначали свято закоханих – День св. Валентина, то вирішили заквітчати вечірнє небо над містом сотнею китайських ліхтариків у вигляді червоних сердець.

На центральному майдані зібралося майже п`ятсот юних і дорослих заліщан, було багато малечі. Усіх захопило прекрасне видовище, яке дарувало кожному піднесений настрій. Адже сучасна молодь багато часу проводить біля моніторів комп`ютерів, а то й любить позловживати своїм здоров’ям у сумнівних компаніях.

Ми вирішили нагадати усім, що за вікном вирує життя і не варто пропускати жодної чудової миті сьогодні, аби було про що згадати завтра!

Ірина ІВАНСЬКА,

студентка Заліщицького агроколеджу ім.Є.Храпливого

Газета "Колос", №18-19 від 24 лютого 2012 року

Пошук

Система Orphus