Стартували 19-ті районні сільські спортивні ігри

Розпочались змагання згідно програми 19-х районних сільських спортивних ігор з 4-х видів спорту. Волейболісти змагались у спортзалах агроколеджу і ДЮСШ, тенісисти – в школі-інтернат, шахісти і шашкісти в шаховому клубі. Шахові змагання проводились за швейцарською системою в 5 турів. В особистому заліку переможцем став Олександр Ширін («Господар»), срібним призером – Ярослав Хохолик (агроколедж), третю сходинку виборов Іван Амбрик (вище професійне училище). Святкувала перемогу і Уляна Стрельбіцька з гімназії, друге місце – за Аллою Бабич з Хмелеви, а третє місце зайняла Юлія Самборська з агроколеджу.

Командні місця розподілились в такому порядку: 1 – гімназія, 2- «Господар», 3 – агроколедж.

У змаганнях з шашок впевнено здобув перемогу Іван Місько (Новосілка), друге місце – за ветераном спорту, неодноразовим учасником обласних змагань Яремою Якимчуком (райлікарня), третє місце посів Володимир Чабан – ПП «Арма». Перше місце серед жінок виграла Алла Бабич з Хмелеви, Наталія Федик і Галина Бойчук з агроколеджу відповідно зайняли 2-3 місця. Командний залік – за шашкістами з Новосілки, 2-е місце зайняла команда райлікарні, 3 - агроколедж.

Не поступились першості в особистому і командному заліку знані в районі та області тенісисти з агроколеджу Тетяна Юрійчук і Максим Левицький. Другі місця вибороли Оксана Воротняк (Хмелева), Ігор Садовський з Солоного. Третє – за Наталією Левинською – ЗОШ №2 і Романом Мендиком – смт.Товсте. Командні місця після агроколеджу зайняли тенісисти Хмелеви і Солоного.

Найбільше вболівальників було на змаганнях з волейболу. В двох групах по 4 команди виборювали вихід у фінальну частину. За 3-є місце змагались команди Новосілки і Ниркова, які посіли другі місця в своїх групах. У третій вирішальній партії перемогли нирківчани. У двобої за чемпіонський титул – право називатись кращою командою району – змагались переможці груп волейболісти Виноградного, які були переможцями минулого року з командою Заліщиків. З рахунком 2:0 перемогли виноградівці, підтвердивши свій статус чемпіона району. Варто відмітити зрілу гру перспективних молодих волейболістів з Нагірян (тренер Михайло Базюк).

Начальник відділу з питань молоді і спорту РДА І.С.Мамалига, голова райради ФСТ «Колос» І.В.Лисак нагородили команди переможців дипломами, грамотами, призами.

4 квітня в спортивному залі агроколеджу проводитимуться зональні змагання першості облради ФСТ «Колос» серед чоловічих збірних команд Бучацького, Борщівського, Заліщицького районів.