Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Відзначили 13-у річницю Конституції України та День молоді

Минулої неділі наддністрянці відзначили 13-у річницю Конституції України та День молоді. Символічно, що ці дві дати припали на один день, адже теперішньому молодому поколінню належить утверджувати і розбудовувати незалежну Українську державу, домагатись реального впровадження у життя прав, задекларованих в Основному Законі нашої держави.

Урочини з нагоди цих свят відбулися на центральному майдані міста. На жаль, перед початком святкувань випав рясний дощ, у зв'язку з чим початок трохи затягнувся. Але як тільки виглянуло сонечко, через годину площа почала заповнюватись заліщанами: сюди прийшли як юне покоління, так і люди старшого віку. Голова районної ради В.П.Чухрій привітав наддністрянців із Днем Конституції та Днем молоді, наголосивши на важливості прийняття Основного Закону України, який засвідчив прагнення нашого народу жити в соборній державі. Володимир Петрович разом із першим заступником голови РДА Л.Р.Золотим вручили грамоти від районної влади кращим молодим спеціалістам - вчителям, медикам, працівникам культури, студентам.

Тему державотворення, патріотизму, любові до України, її народу продовжила концертна програма, яку вели Ольга Ковбасенко та Ігор Витрикуш. Вона звучала у піснях, які виконувала хорова група народного колективу «Дністер», ансамблю Заліщицького вищого професійного училища (керівник Ганна Навізівська), соліста РБНТ Миколи Когута, дуету у складі Ігоря Федірка та Ольги Ковбасенко. Духовну пісню виконав хор «Ангелятко» церкви Святої Покрови (керівник Світлана Тарасевич). Цікавою для учасників свята демонстрація зачісок та святкового одягу, яку підготували викладачі та вихованці Заліщицького вищого професійного училища.

Наша молодь енергійна, активна, талановита. Про це засвідчив концерт молодих виконавців. Дві пісні виконав учасник дитячого Євробачення Назар Слюсарчук, оплесками вітали присутні виступ талановитого юного заліщанина. Учасникам свята дарували радість, оптимізм виконанням пісень Світлана Максимів, Христина Чельняк, Віктор Чернічко, Ольга Юрійчук, Олеся Тракало, Ірина Тарасевич, Діана Галабура, Ірина Гірник, Ганна Шийко, Ярослав Рибак та Василь Кравчук. Чарували мистецтвом танцю колективи «Усмішка» і «Пролісок» БДЮТ. Через погодні умови організатори свята не змогли провести конкурс «Караоке» і виступи картингістів. На міському стадіоні «Дністер» з нагоди свят відбулися футбольні змагання між командами «Добрівляни» і «Поділля». З рахунком 2:1 перемогли «Добрівляни».

Галина ЛАНОВА
Газета "Колос" від 3 липня 2009

Пошук

Система Orphus