Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Останній дзвоник 2008

Цьогоріч його зустріли в нашому районі 304 випускників, котрі закінчили 11 класів та 646 учнів-дев'ятикласників. Можливо, хтось із них ще продовжить навчання: здобуватиме повну середню освіту, шанс такий у 9-класників, звісно, є. Минулі вихідні батьки та педагоги навчальних закладів проводжали своїх учнів у велику самостійну дорогу: повсюди відбувалися випускні вечори, звучали напутні слова наставників, батьків, представників влади. Як важливо, щоб ця дорога вела кожного до служіння Богові, Україні та її народові.

У ті хвилюючі моменти випускники завдячували вчителям, які знання, терпіння, своє серце віддали кожному з них. Віриться, що юнаки і дівчата тішитимуть своїх рідних новими життєвими успіхами, пам'ятатимуть про альма-матер, батьківський дім, де живуть найрідніші для них люди.

Останній шкільний дзвоник покликав у доросле життя. Одні вступатимуть до середніх та вищих навчальних закладів, інші - шукатимуть роботу. Адже не кожний випускник має можливість продовжувати навчання: чималі кошти на це потрібні. Хоча є категорія випускників, які закінчили школу з золотими медалями, успішно використавши державну підсумкову атестацію. Таких цьогоріч є 297 випускників, із них 37 отримали золоті медалі, 11 - срібні. А це - великий шанс продовжити навчання далі.

Сьогодні вся Україна дивиться на випускників, адже вони - її майбутнє, завтрашній день. Від молодих залежить, якою стане наша держава через декілька років. Будьте гідними цих сподівань! Під звуки випускного вальсу стіни рідної школи залишили вчорашні учні, щоб зустріти сонце нового дня.

 

Ольга ЛИЧУК
Газета Колос

Пошук

Система Orphus