Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Роман Сасанчин - переможець конкурсу "Голос. Діти" (відео)

Співуче село Садки стало відомим на всю Україну не лише завдяки заслуженим артистам, солістам Національної опери України ім.Т .Шевченка братам Приймакам, а й захоплюючому проекту «Голос. Діти», бо серед його учасників був садківчанин Роман Сасанчин. Мало того, юний талант із Заліщицького краю переміг у другому сезоні шоу, в якому виконав пісні «Одна родина» і «Дивлюсь я на небо».

Дванадцятирічний Ромчик ще раніше був знайомий своїм землякам. Два роки тому він уже був учасником першого проект у «Голос країни. Діти». На жаль, тоді він закінчився для нього дуже швидко: юного співака не оцінили належно, його просто-напросто не помітило вимогливе і компетентне тренерське журі. Чому так сталося? Мабуть, така доля судилася цьому хлопчині. Але він настирливо й далі йшов до своєї заповітної мети.

Тоді Романа підтримали чимало гарних небайдужих людей – бізнесменів, артистів. Це означає, що вони повірили в маленького співака-українця, для якого пісня – то колиска його життя, то його сонцесяйний промінь, до якого тягнутись треба і рости.

Ромчик вступив до Львівського ліцею при консерваторії і почав глибше освоювати нотну грамоту і ази музичного мистецтва.

Справжні вчителі-наставники, очевидно, й тут помітили його обдарування, а коли організувався другий проект «Голос. Діти», Роман вирішив ще раз спробувати свої сили. Не покладаючи рук, він впевнено йшов до своєї мети, багато працював, молився Богу . І підкорив своїм співом, своїм українським духом найперше одного з членів журі цього проекту Тіну Кароль. Вона єдина повернулася до нього своїми відкритими очима і згадала цього хлопчину , справжнього маленького Лобертіно, який виступав у першому проекті.

Майже сім неділь поспіль глядачі чекали у своїх домівках біля екранів телевізорів зустрічей з улюбленцями співаками, дітьми з багатьох куточків України і навіть з близьких сусідніх держав.

Свою першу пісню у цьогорічному шоу Роман присвятив рідній матусі – Євдокії Петрівні, про яку син завжди дуже тепло відгукувався у своїх бліц-інтерв’ю. Найрідніша йому людина завжди була поруч, раділа успіхам сина, заспокоювала, морально підтримувала і щоразу молилася Богу, аби її дитина підкорила серця глядачів. Мати ніколи й ніде не полишала його.

Роман Сасанчин виконує пісню "Пісня про рушник" на першому ефірі вибору всліпу шоу "Голос. Діти":

Пригадую, колись Євдокія Петрівна зізналася: «Для нас, батьків, діти, мов природний алмаз, котрий треба ще шліфувати, аби він заяскравів усіма гранями».

Очевидно, такий час настав. Проект «Голос. Діти» засвітив імена багатьох, досі незнайомих нам учасників. Ми кожного недільного вечора були замилувані піснею, адже перед нами виступали чарівні діти, які чудово володіли технікою і майстерністю виконання, знанням іноземних мов. Тому й не дивно, що звучали пісні англійською, французькою, російською. Тут з новою силою утверджувався талант кожного учасника. Особливо яскравим і видовищним був фінал, в якому змагались шестеро учасників – Роман Сасанчин, Михайло Цар, Настуня Багінська, Іван Лісний, Богдан Темченко і Руслан Асламов. У прямому ефірі каналу «1+1» його дивилися мільйони глядачів. Але переважна більшість їх віддали свій голос за нашого Романа
Сасанчина з команди Тіни Кароль.

Арсеній Данилюк, Роман Сасанчин, Віктор Папп виконують пісню "Україна" на четвертому ефірі шоу "Голос. Діти":

Що приємно вразило і зворушило в цьому проекті – це велика любов до його учасників власне тренерів, відомих нам артистів Наталії Могилевської, Потапа і, звичайно, Тіни. Для них кожна дитина – то великий талант, який розкрився в цьому проекті завдяки настирливій і терпеливій праці педагогів.

Супер фіналісти команди Тіни Кароль:

 

Роман Сасанчин виконує пісню "Пісня про рушник" на п'ятому ефірі шоу "Голос. Діти":

 

Відео-інтерв'ю Романа Сасанчина спеціально для "Голос. Діти":

 

Роман Сасанчин - "Одна калина". "Голос. Діти". Суперфінал:

 

Тіна Кароль, Руслан Асланов, Роман Сасанчин виконують пісню "Україна - це ми". "Голос. Діти". Суперфінал:

Якщо вже говорити про виступ Романа – то фінал його справді ототожнений був з образом України. І вишиваний костюм, і жмут пшенич-ного колосся в долонях, і гра на бандурі – все було близьке і рідне українцям, і, зви-чайно, дуже вдало підібрано й пісні для Ромчика. Хвилювання і гордість переповнювали, очевидно, серця багатьох минулої неділі, хто дивився цей грандіозний проект.

Роман Сасанчин - "Дивлюсь я на небо ". "Голос. Діти". Суперфінал:

 

Оголошення переможця . "Голос. Діти". Суперфінал:

 

Роман Сасанчин - переможець конкурсу "Голос. Діти", виконує пісню "Одна калина":

«Щиро дякую всім, хто за мене голосував. Головне – не те, що виграв я, головне – досвід, який ми тут отримали. Ми всі тут переможці!», - сказав Рома.

Вітаємо нашого талановитого співака-земляка і нехай світлий шлях й надалі йому стелиться, хай споді-вання на осяйне майбутнє ніколи не полишають його.

Ольга ЛИЧУК

Газета "Колос", № 19-20 від 6 березня 2015 року

Відео телеканалу "1+1"

Читайте також

Пошук

Система Orphus