Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Програма Служби безпеки України "На тебе чекають вдома!"

Служба безпеки України реалізовує програму повернення на підконтрольну територію України громадян, які добровільно відмовилися в участі в т.зв. «ДНР/ЛНР». Програма розповсюджується на осіб, які:

- готові добровільно відмовитися від подальшої участі у терористичній діяльності та співпрацювати з правоохоронними органами України;

- не брали участі у вбивствах, катуваннях, зґвалтуваннях та інших тяжких злочинах;

- мають щире бажання виправити власні помилки чесною працею на благо України.

Підстави для звільнення від кримінальної відповідальності для учасників терористичних формувань т.зв. «ДНР/ЛНР» передбачені в межах чинного законодавства України.

Станом на сьогоднішній день через добровільну відмову від участі в незаконних збройних формуваннях, щире каяття та співпрацю з правоохоронними органами, 100 осіб успішно повернулись до мирного життя. 20 осіб українськими судами звільнено від кримінальної відповідальності. На даний час проводиться робота з більш ніж 200 особами, які виявили бажання повернутися до своїх родин та домівок.

Телефон довіри:

073-042-0602

050-831-2622

Сайт: dorogamira.org.ua

Електронна поштова скринька для повідомлень: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook: www.facebook.com/dorogamira

Читайте також

Пошук

Система Orphus