Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Сівачі добра і злагоди

Громадсько-політична газета Заліщанщини «Колос» - один із головних, чи можна сказати найголовніший, найосновніший засіб, спосіб написання історичного літопису краю відзначив своє 70-ліття з часу виходу у світ першого номера. Засвідчили особисту повагу журналістам та всім працівникам газети в день ювілею співзасновники часопису -голова районної ради В.Чухрій, перший заступник голови РДА Л.Золотий, заст. голови райдержадміністрації О.Безушко, Заліщицький міський голова В.Бенев'ят, які щиро подякували за творення газети, різнобічне, різностороннє висвітлення на шпальтах газети перемог і проблем, бажали і надалі творчого натхнення та успіхів, подарували вітальні адреси, картини, квіти, грамоти і подяки.

З подячними вітаннями, квітами, подарунками, солодощами завітали в редакцію директор школи ім. О.Маковея О.Винницький, сільський голова Добрівлян С.Гуцуляк, багаторічний редактор «Колоса» який в даний час на заслуженому відпочинку П.Мельник, члени Національної спілки журналістів України Л.Монич, В.Дрозд, О.Тракало, які творили і творять газету й сьогодні, дружина письменника П.Ковальчука Ірина Олексіївна.

Колектив газети Колос

На сторінках часопису в ювілейному випуску з привітаннями та побажаннями натхнення й тиражів, відстоювання правоти, використання запалу читачів і дописувачів, підтримування важливих починань висвітлення цікавих тем і героїв, нових пошуків і знахідок, а для цього - постійного супутника - творчої музи виступила заступник голови РДА О.Безушко, Запіщицький міський голова В.Бенев'ят, депутат обласної ради, гол.лікар ЦКРЛ Л.Синоверський, депутати районної ради О.Винницький, І.Тарасевич, В.Глова, В.Полевий, Р.Краснюк, сільський голова з Ниркова І.Безушко, інструктор по передплаті Заліщицького відділення Укрпошти Галина Місько. Колосівців сьогоднішніх

і тих, хто творив газету в минулому, здоровили на шпальтах газети члени Національної спілки журналістів України В.Дрозд і П.Мельник, багаторічний громадський дописувач І.Білик, директор Зозулинської ЗОШ І-ІІІ ступенів М.Тронська, подружжя Моничів із с.Дзвиняч.

Оцінили газету вітаннями та віршованими посвятами вчителі гімназії О.Дорощук і Т.Середюк, працівники сільських рад та громади Городка і Зозулинець, заступники начальника РВ УМВС України в Тернопільській області А.Долинський та І.Бігусяк. А ще були телефонні привітання, усні здоровлення від вдячних читачів і дописувачів.

«Нехай же цей ювілейний і кожен наступний рік, - як написала з нагоди ювілею «Колоса» у статті «З добром - від серця і до серця» сьогоднішня редактор часопису О.Дяків, - підтверджує всім нам дорогу істину: від серця до серця треба завше йти з добром». Хай щастить вам, шановні друзі, дорогі колосівці!

Богдан ПАПУШКО,
директор редакції районного радіомовлення
Газета "Колос" №20-21 від 5 березня 2010 року

Читайте також

Пошук

Система Orphus