Агрегатор новин Заліщик в Інтернеті

Сільгоспвиробники заліщанщини - на ярмарку в Тернополі

Нещодавно сільгоспвиробники Заліщанщини представили свою продукцію на ярмарку в м.Тернопіль. Цьогоріч це другий виїзд наших господарників на обласний ринок. Мета його - забезпечення населення обласного центру широким асортиментом сільськогосподарської продукції і товарами переробної промисловості за рекомендованими реалізаційними цінами.

На Східному масиві зі своєю продукцією вийшло 13 сільгоспвиробників. Завідуючі господарствами від TOB «Галичина»(В.Данилевич) - В.Школовий, від TOB «Дружба» (Л.Стефаняк) - Л.Бурянюк пропонували покупцям м'ясо свинини, зерно пшениці, гречку, борошно та крупи різних видів. ПОП «Золота нива» (М.Долотко) - гречку, картоплю, пшеницю. Орендатор яблуневого саду с.Дунів М.Федунів - 4 сорти яблук. М'ясо свинини та птиці мав підприємець М.Гуйван, моркву, столовий буряк, цибулю, часник та картоплю пропонував Б.Покляцький, 2 сорти капусти, помідори та цибулю - В.Мандзюк. Олію, оцет, асортимент мінеральних вод, яблука представила продавець постійного учасника ярмарків у м.Тернополі, підприємства «Аква-Океанія» (О.Скалат) С.Заровецька. М'ясну продукцію, зокрема, свинину та яловичину вивезли на ярмарок ПП «Агросвіт» (А.Кулиняк), ПП «Агро-Буковина» (А.Романюк), а реалізовували її продавці М.Дроботій та Г.Клімов. Інвестор району TOB «Мрія-центр» (І.Гута) реалізовували цукор-пісок із цьогорічного урожаю цукрових буряків, а TOB «Добробут» (І.Кузь) - яйця курячі. Також зі своїм товаром на ринок вийшло районне споживче товариство (М.Харук). Продукцію представляла продавець М.Николяк.

Очолювали делегацію сільгоспвиробників району заступник голови райдержадміністрації Я.Верхола та начальник управління агропромислового розвитку РДА І.Тимчук. У підготовці до ярмарку активну участь взяли працівники управління агропромислового розвитку РДА ветеринарної медицини та райсанепідемстанції. Супровід автоколони до м.Тернополя забезпечували працівники райвідділу внутрішніх справ.

Голова РДА Я.Навольський висловлює щиру вдячність керівникам сільгосппідприємств і підприємств харчової та переробної промисловості, одноосібникам, які представили свій товар на ярмарку в області.

Одарія ЯСИЩУК,
головний спеціаліст
управління агропромислового розвитку РДА
Газета "Колос", №84-85 від 22 жовтня 2010 року

Пошук

Система Orphus